З початку року інфляція у Хмельницькій області становила 11,5%

У Хмельницькій області рівень інфляції у жовтні проти попереднього місяця становив 1%, з початку року – 11,5%.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,5%. Найбільше (на 10,8%) подорожчали яйця. На 6,1-1,3% підвищились ціни на молоко, масло, сметану, сири, кисломолочну продукцію, сало, крупи манні та ячні, рис, пшеничне борошно, макаронні вироби.

Водночас знизились ціни на гречані крупи та цукор (на 8,6% та 8,1%, відповідно). Крім того, на 3,2-1% подешевшали овочі, фрукти, свинина, м’ясо птиці, риба та продукти з риби.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшились на 2%, а саме: на алкогольні напої – на 2,3%, тютюнові вироби – на 1,7%.

Одяг і взуття подорожчали на 2,5%, зокрема, взуття – на 3,3%, одяг – на 2%.

Як і в попередньому місяці, підвищення цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива (на 0,3%) зумовлено зростанням плати за оренду житла (на 2,1%) і вартості його утримання та ремонту (на 2%).

Підвищення цін на транспорт у цілому на 2,6% головним чином зумовлено подорожчанням палива та мастил на 5,3%. Разом з тим відбулось здешевлення перевезень залізничним пасажирським транспортом на 7,5%.

У сфері зв’язку ціни зросли на 0,7%, що пов’язано з подорожчанням місцевого телефонного зв’язку на 6,7%.

Серед інших товарів та послуг на 3,1-0,5% збільшились ціни на послуги ресторанів та готелів, у сфері охорони здоров’я, відпочинку та культури, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.