В Ізяславі демонтували з постаменту самохідну артилерійську установку ІСУ-152

З метою збереження цілісного комплексу пам’ятки архітектури XVIII століття – палацовий комплекс князів Сангушків – головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим було ініційовано демонтаж САУ ІСУ-152 із охоронної зони пам’ятки архітектури, повідомляє хмельницька ОДА.

1-5

Дана ініціатива була підтримана  громадськими організаціями району: «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення», «Районна організація учасників війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)».

Ще у серпні цього року Ізяславська міська рада своїм рішенням (зі змінами) вирішила поставити на баланс комунального  підприємства «Комуненерго» самохідну артилерійську установку ІСУ-152, розміщену по вул.Шевченка біля будівлі костелу святого Йосипа. Цим же рішенням КП «Комуненерго»  було надано дозвіл на передачу САУ ІСУ-152  Ізяславському районному історико-краєзнавчому музею на тимчасове відповідальне безоплатне зберігання з правом використання в якості музейного експонату.

Для реалізації цього, відповідним рішенням Ізяславської районної ради були виділено кошти для забезпечення проведення демонтажу та перенесення САУ ІСУ-152 на територію колишньої військової частини А-0553 поблизу пам’ятника  8-ій бригаді окремого призначення.

14 листопада було проведено демонтаж   САУ ІСУ-152 на перенесено на визначене місце.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.