На Хмельниччині з’явиться територіальний дорожній фонд

Депутатам Хмельницької облради пропонують затвердити обласний територіальний дорожній фонд.

Про це зазначено у проекті рішення сесії облради, яка відбудеться 22 грудня.

Дорожній фонд буде утворено у складі обласного бюджету. Розпорядником коштів фонду визначається самостійний структурний підрозділ обласної державної адміністрації.

Дохідна частина дорожнього фонду формується за рахунок частини коштів державного дорожнього фонду України у вигляді субвенції; добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, у тому числі іноземних, об’єднань громадян, міжнародних організацій тощо; інших надходжень, що не суперечать законодавству України.

Метою створення обласного територіального дорожного фонду є забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів, які спрямовуються на фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Як відомо, з 1 січня 2018 року дороги місцевого значення змінять балансоутримувача. Замість Укравтодору ними будуть опікуватися облдержадміністрації.

За попередніми розрахунками близько 500 мільйонів гривень надійде до Хмельницької області для ремонту 5000 км місцевих автодоріг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.