У Шепетівці готуються до масових акцій протесту

Меш­канці міс­та Ше­пе­тів­ки, зне­ві­ре­ні в обі­цян­ках мож­новлад­ців, про­тес­ту­ва­ти­муть до­по­ки не роз­почнуть опа­лю­валь­ний се­зон, повідомляє видання «День за днем». Про це лю­ди за­яв­ля­ли 9 лис­то­па­да на зус­трі­чі з місь­ким го­ло­вою Ми­хай­лом По­ло­дю­ком поб­ли­зу за­ліз­нично­го вок­за­лу о 17:00. Ад­же в пла­нах мі­тин­гу­валь­ни­ків — пе­рек­риття за­ліз­ничної ко­лії.

На ак­цію пе­рек­риття ав­то­до­ро­ги прий­шло 9 лис­то­па­да не­ба­га­то ше­пе­тів­чан. Ак­ти­віс­ти до­пус­ка­ють, що не всі, хто ба­жав прий­ти, про пі­кет не зна­ли.

На за­ліз­нично­му вок­за­лі роз­да­ва­ли звер­нення до гро­ма­дян, щоб мак­си­маль­но по­ши­ри­ти ін­форма­цію се­ред ше­пе­тів­чан.

«Як­що нас прий­де кіль­ка ти­сяч, ми змо­же­мо пов­ністю бло­ку­ва­ти рух ав­тотран­спор­ту, то­ді ше­пе­тів­чан по­чу­ють у вер­хах, — заз­на­чив Іл­ля Хмиз. — Міс­то в ка­тас­тро­фіч­ній си­ту­ації, щод­ня стає гір­ше: лю­ди від ве­ли­ко­го до ма­лень­ко­го хво­рі­ють, ко­мусь до­ве­деть­ся вліт­ку ро­би­ти ре­монт, бо цві­туть сті­ни в хо­лод­них квар­ти­рах, а та­кож ба­га­то пла­ти­ти за елек­тро­енер­гію».

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. Секретар міськради Кікоть М. Ю. ригівська морда, особисто лобіював прихід Енергоінвесту у місто, а ось нині він – свободівець та протестувальник…

 2. Кикоть безпартійний член Аграрної фракції.
  http://shepetivka-rada.gov.ua/miska-rada/deputati-shepetivskoyi-miskoyi-radi-vi-sklikannja.html

 3. Причому до тепла в Шепетівці люди котрі їдуть по дорозі у машині чи поїзді??? Організаторів такої задумки необхідно як мінімум полити холодною водою.

 4. Головний організатор – Богдан Одуд, але він завжди у тіні, тому полити його задача досить складна

 5. За регіонів такого бардака не було, а чого свобода не пікетує як в Синяві? Нема інтересу?

 6. Одним словом виний Порошенко,Гройсман, Верховна рада, а міський голова Шепетівки невинний в нього небуло часу це питання вирішувати ще з весни зате на День міста не забув запросити Тягнибока Свободу піарить .

 7. пахне саботажем опалювального сезону. відчувається рука бувших (читай раші)

 8. А можна простіше? Хто не включив? Чому не включив? Як все виправити?

 9. Зняти з депозита гроші і вирішувати питання а не ждати коли і хто допоможе ,міський голова сам собі господарь а не ждати коли перекриють трасу, пора перестати піаритися ,а треба працювати, а виборцям найти достойного господаря

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.