Суспільне мовлення шукає менеджера і продюсера для “Поділля-Центр”

Про це повідомила прес-служба НСТУ.

Конкурс також розповсюджується на Хмельницьку регіональну дирекцію “Поділля-Центр”. Для цього Національна суспільна телерадіокомпанія України додатково ввела дві штатні одиниці для дирекції “Поділля Центр”, збільшивши кількість посад до 138.

«Цей конкурс є шансом залучити в регіональні філії людей, які дійсно вболівають за реформу Суспільного і розділяють цінності мовника. Це також один із перших важливих саме адміністративних кроків, після якого розпочнеться глобальна реорганізація. Сьогодні ми оголошуємо цей конкурс і плануємо обрати керівників у першій декаді грудня. Після цього десь на початку нового року розпочнемо велику адміністративну реформу. І саме ці менеджери та продюсери філій формуватимуть колективи в регіонах», – розповів член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури Микола Чернотицький.

Конкурсний відбір триватиме до 21 листопада 2017 року. Документи можна надсилати за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 42. Скановані копії – на електронні адреси: globaml@ntu.ua та anton612@ntu.ua.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Не дочекаюсь вже ! Баби дури набридли!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.