Шепетівка без тепла: мер поїхав до ВР, постачальник пішов до суду оскаржувати початок опалювального сезону

Міський голова Шепетівки Михайло Полодюк приїхав до Верховної Ради, аби заявити, що Шепетівці загрожує технологічна катастрофа через відсутність централізованого теплопостачання.

“Причиною служать борги ТОВ “Шепетівка енергоінвест” перед “Нафтогазом” на суму понад 60 млн. грн… Бездіяльність державних органів влади, прокуратури і НАК “Нафтогаз” призвела до нарощування боргів (приватного підприємства НГП). Крім цього, не виконуються рішення судів зі стягнення цих невиплат”, – наголосив він під час брифінгу.

За словами мера, мешканці Шепетівки та бюджетна сфера повністю розрахувалися з ТОВ “Шепетівка енергоінвест” за надані послуги у 2016-2017 роках. При цьому, “Нафтогаз” пропонує перекласти борговий тягар приватного теплопостачальника на міський бюджет, що є неприпустимим, додав Полодюк.

Тому він звер­нувся до Пре­зи­ден­та і Каб­мі­ну з проханням вжи­ти не­об­хідних за­хо­дів для по­чат­ку опа­лю­валь­но­го се­зо­ну в Шепе­тів­ці.

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, 26 жовтня Шепетівський міськрайонний суд відкрив провадження в адміністративній справі за позовом ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” до виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Підприємство добиваєтсья скасування рішення виконавчого комітету № 264 від 12 жовтня 2017 року “Про початок опалювального сезону 2017/2018 року в бюджетних закладах з централізованим опаленням”. Рішення було ухвалено через зниження середньодобової температури повітря.

Згідно з ним, “Шепетівка Енергоінвест” 13 жовтня мала подати тепло до лікувально-профілактичних установах, дошкільних, шкільних, позашкільних закладах, закладах культури та адміністративних будівлях міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. оце керують а люди бідують!

  2. Міський голова звертається від імені народних депутатів( 3:18хв відео), що він там у вас курить?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.