У Кам’янці обов’язковою умовою для перевізників є заборона шансону та безоплатне перевезення пільговиків

У Кам’янці-Подільському відбулось засідання координаційної ради, де обговорили питання, що стосуються проекту виконавчого комітету про умови конкурсу на пасажирські перевезення, повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Нагадаємо, що конкурс відбудеться 3 листопада 2018 року.

Так, на координаційній раді під головуванням заступника міського голови Сергія Бабія розглянули автобусні маршрути та зміни на них. А також наголосили на обов’язкових умовах для перевізників. Одна з них – безоплатне перевезення водієм за рахунок власної господарської діяльності учасників бойових дій, АТО, інвалідів війни, дітей-інвалідів з особою, яка її супроводить, та пасажири, котрі мають при собі Картку кам’янчанина.

Серед інших принципових умов роботи на маршруті для перевізників члени координаційної ради називають видачу квитків, заборону звучання шансону в салоні автобуса, розмови по телефону.

Усі умови конкурсу та додаткові пропозиції перевізників будуть розглянуті на засіданні виконавчого комітету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. і в Хмельницькому треба таке ж

  2. Що означає “заборона шансону”? Які критерії визначення шансон це , чи ні? Для більшості людей шансоном є все, що співає чоловік з хриплим голосом. “От сосны, от сосны оторву иголочку”, сексуальні гороскопи та інший радіо-шлак несе більше загрози свідомості школярів, які вранці їдуть до школи, аніж, приміром, “Третье сентября” Шуфутинского…

  3. конкретно треба заборонити окей-фм, пятніцу, рускає радіва і буде легше всім
    Шансон – міський романс, а те що в нас крутять – блатняк та ресторанна музика, досить тупа і примітивна естрада, яку наші і расеянці називають “шансоном”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.