Хмельницький відділ поліції відвідав Аташе з правоохоронних питань Посольства Франції

Вчора разом з колегами у стінах Хмельницького відділу поліції зустрічали Аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні Жан-Люка Ломона. Разом з поважним гостем обговорили хід проведення експерименту по створенню служби детективів, повідомляє начальник Хмельницького відділу поліції Валерій Онісьєв.

поліція

«Нагадаю, що Хмельниччина потрапила у сімку областей, на базі яких у квітні розпочалося впровадження чергового кроку з реформування та вдосконалення системи Національної поліції України — об‘єднання наявних слідчих підрозділів та підрозділів кримінальної поліції. І саме Хмельницький відділ поліції та підпорядковані йому Зарічанське, Південно-Західне та Хмельницьке відділення стали майданчиком для проведення експерименту.

Приємно, що Жан-Люк Ломон відзначив наші здобутки у впровадженні служби детективів та поділився досвідом роботи Національної поліції та жандармерії Франції».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А де водій таксі (кажуть, що нещодавно в Криму був)?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.