Антимонопольний комітет взявся за ТОВ “Шепетівка енергоінвест”

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи відносно ТОВ “Шепетівка енергоінвест” за ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Як повідомляє прес-служба відомства, 3 листопада відбулося засідання комісії з питань технологічно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької обласної державної адміністрації від, викликане загрозою виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку зі зривом опалювального сезону в Шепетівці.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 19.10.2017 року №265 “Про початок опалювального сезону 2017/2018 року м. Шепетівка” ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” було зобов’язане розпочати опалювальний сезон 2017/2018 з 23 жовтня 2017 року. Проте, станом на момент засідання опалення в помешканнях жителів Шепетівкивключено не було.

В обласному АМК зазначили, що дії ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”, які полягають у ненаданні послуг з централізованого опалення споживачам Шепетівки, порушує вимоги Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. №630, і містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Збір доказів у справі триває.

Станом на 7 листопада, у Шепетівці відсутнє централізоване теплопостачання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Прочитавши це переконуюсь у думц1 про н1кчемн1сть влади, яка вже натравила АМК на теплопостачальне п1дприемство.
    НГП надрукуйте тарифи на теплопостачання у Шепет1вц1 станом на 7 листопада 2017р., адже критична ситуац1я мае м1сце 1з-за в1дсутност1 затверджених тариф1в. Чи не так ?

    • Іди в дупу зі своїми економічно обгрунтованими тарифами, із своїм нікчемно-брехливим Пустовойтом і разом із безпорадним філософом-мером!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.