Керівник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» проігнорував рішення сесії про повернення комунального майна

Вчора на ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» виїхала комісія у складі керуючого справами виконавчого комітету Шепетівської міської ради Василя Рачука, представників виконавчого комітету та депутатів міської ради – Михайла Верхогляда і Юрія Шайноги.

Комісія прибула на підприємство для вручення його керівництву рішення  позачергової  ХХVIII сесії Шепетівської міської ради  Про відмову від договору концесії та повернення майна, повідомляє сайт міста Шепетівка.

Проте, на місці члени комісії виявили, що задовго до кінця робочого дня всі входи на територію підприємства зачинені, що не дало їм змоги потрапити на територію та до приймальні.

По завершенні робочого дня із території ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» почали виходити працівники. Разом із ними вийшов і керівник підприємства Олександр Пустовойт, який категорично відмовився отримувати рішення сесії.

Нагадаємо, що третього листопада на площі імені Т.Шевченка у Шепетівці відбулось Народне Віче на якому було прийнято рішення, аби Шепетівська міська рада розірвала концесійний договір із ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» і повернула комплекс теплових мереж міста у комунальну власність. Оскільки, протягом останніх днів в домівках шепетівчан не стало тепло, то  міська рада мала усі законні підстави для такого рішення.

В ході засідання позачергової сесії депутати розглянули проект рішення та внесли поправки. Після обговорення народні обранці підтримали рішення про відмову від договору концесії та передачу комплексу теплових мереж у комунальну власність.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Передали чи не передали не важно. Коли буде подане тепло ??? Засрана влада.

    • Для чого тупізнів обрали у ту раду? Для чого меру владні повноваження? Щоб віче збирати?

  2. Чому досі ті усі пустовиї з мартиновими і іншими керовніками і власниками енергоінвесту на свободі? Підприємство роками не платить за газ, справно збираючи плату з людей за тепло. Тариф піднімають, а в квартирах холодно. Необхідно розпочати процедуру банкрутства, мартишок з пустобрехами посадити за грати з повною конфіскацією краденого майна, підприємство ліквідувати разом зі справжніми власниками, а тепломережі повернути громаді міста. Всю ту корумповану владу (і місцеву, і обласну, і так званні правоохоронні органи) слід також притягнути до кримінальної відповідалності за те, що з їх згоди і невтручання вся ця каша заварилась (інакше просто б не вийшло). Вони лицемірно брехатимуть, що не мали важелів впливу, але хіба нам звикати до брехні усіх цих зажерливих покидьків-пиявок. А може краще влаштувати суд лінча (все одно єдиним джерелом влади в Україні є виключно народ), раз у нас влада уже давно імпотентна і слабоумна з прогресуючим склерозом і нетриманням сечі.

  3. прикол в тому що повноваження реально відібрали у владних структур і з києва спостерігають як же вони там на місцях викрутяться а якщо хтось зайде на територію підприємства їх звинуватять у втручання роботи підприємства а за це кримінал причому швидко і безповоротно

    • Питання до тебе, як до захисника місцевої влади: нафіга тоді вони туди ( у владу) перлися, якщо можуть лише руками розводити? Коли у мене буде тепло? Коли мені нарешт імісцеві чинуші дадуть дозвіл відключитися від тієї злощасної тепломережі???

  4. воооо правильно сказав МІСЦЕВІ ви ж за них голосували їх обирали а тепер нема тепла при дііі реформи всі ричаги у місцевого самоврядування ііх і на вила

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.