В Шепетівці опалювальний сезон досі не розпочався через борги

Більше тижня як у Шепетівці оголошено про початок опалювального сезону, але батареї централізованого теплопостачання досі холодні. Весь цей час ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” шукав виправдання невиконання своїх обов’язків, повідомляє сайт міста Шепетівка.

«В Шепетівці опалювальний сезон ще й досі не розпочався. Причиною цьому є те, що міськвиконком не затвердив тариф для теплопостачальної  організації, а міський голова не підписав Угоду про компенсацію різниці в тарифах. Без цього тепловики не мають законних підстав для надання послуг теплопостачання» – так вони писали на своєму офіційному сайті 27 жовтня. Який конкретно законодавчий акт забороняв дати опалення чомусь не повідомили.

30 жовтня Виконавчий комітет Шепетівської міської ради остаточно затверджує новий тариф на теплопостачання. Здавалось би, вже нічого не заважає почати палити в домівках шепетівчан, але в котельнях досі жодного руху. І ось сьогодні ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” визнав те, що вони так завзято заперечували весь цей час.

На даний час ПАТ НАК «Нафтогаз України» вимагає від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» здійснити передплату в сумі більше 5 млн грн. аби отримати ліміти газу на опалювальний період 2017/2018 років….ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не має в наявності такої суми коштів.

Тобто істинною причиною затримки опалювального сезону є заборгованність ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» перед ПАТ НАК «Нафтогаз України».

Тепер ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» хоче щоб борги, які вони накопичували всі ці роки, покривав шепетівський бюджет.

«У мене немає в квартирі індивідуального опалення, я мерзну так само як і будь який рядовий шепетівчанин. Все, що залежало від міської влади – виконано, далі лишаються лише відносини НАК “Нафтогаз” та ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Востаннє як ми телефонували газопостачальнику, він категорично повідомив, що на будь-які поступки не підуть, доки їм не почнуть виплачувати борги» – так прокоментував нинішню надзвичайну ситуацію міський голова Михайло Полодюк.

Жодних коштів з місцевого бюджету в рахунок відшкодування різниці в тарифах не буде, тому що попередні тарифи затверджувала не міська влада, а Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно немає взагалі ніяких законних підстав для подібних платежів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Один хворий киває на іншого, а люди й досі мерзнуть! А винні мабудь будуть лише папєрєднікі! За три роки після Революції гідності,чому не змогли нічого виправити? То нафіга ви тоді такі потрібні?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.