Міністр екології просить Генпрокуратуру перевірити можливі факти зловживань двох екологів Хмельниччини

Міністр екології Остап Семерак звернувся до Генеральної прокуратури України з метою перевірки, викладених головою Хмельницької ОДА фактів щодо можливих порушень та зловживань посадовими особами двох екологічних структур.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“Керівник області оприлюднив кілька фактів, які можуть свідчити про зловживання його підлеглими своїм службовим становищем, зокрема, у частині щодо видачі «наліво і направо» документів дозвільного характеру. Маю надію, що пан Олександр Корнійчук поінформував правоохоронні органи про ці факти службових зловживань особами, які були чи є в його безпосередньому підпорядкуванні. Те саме стосується і розслідувань громадських організацій, про які було відомо керівнику Хмельницької ОДА. Навіть не допускаю думки, що він міг знати про злочини і не повідомити про це правоохоронців”, – наголосив міністр.

Як писав НГП, 20 вересня голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук підписав розпорядження про ліквідацію обласного департаменту екології та природних ресурсів. Тепер всі функції у сфері управління та охорони навколишнього середовища мають передатися департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Згодом Міністр екології Остап Семерак відреагував не це рішення, назвавши її “горе-ініціативою”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. от тільки зараз вирішили перевірити?
  Семерак! ну нє гані бєса! з 2014 року Гуменюка всі тільки те і роблять, що перевіряють!!! може, варто вже якось діяти, чи як?! чи почекаєте, поки йому вбивство бабці на пішохідному переході тоже з рук зійде???? а шо Мінприроди не хоче перевірити,шо там департамент роками виробляв з дозволами?! прокуратура?! то не на словах треба заявлти, а накази на масштабну перевірку двох структур!!!

 2. когда за бабку ответить? снова суд решалово протаскивает.ну тут все уже понятно и без проверок.

 3. Якби всі чиновники знаючи про злочин повідомляли правоохоронні структури і контролювали слідство, ціни не було б цій владі, а так один на одного спихують і бабло гребуть. …

 4. Идея брошеная в массы, что девка кинутая в полк…

 5. Корнійчуку кожний рік за незаконний спуск води зі ставків від ПАТ Хмельницькрибгосп попадало понад мільйон гривень і цього року йому дали ще більше…. бо є проблеми……
  Вавринчук був проти цього….. і йому не попало – ось чому посварилися! А люди для них …. це бидло! Обидва взяточніки та коропціонери….

 6. Про кожний рік цікаво. Корнійчук чуть більше року на посаді. Чому кожний рік? Якась неправда.

  • Да кожний рік! Якщо не він то інший попередник!
   Вавринчук теж!
   ВСІ БРАЛИ БО СПУСК СТАВІВ БУВ БЕЗ ДОЗВОЛІВ НА СПЕЦВОДОКОРИСТУВАННЯ! І БЕЗ СПЛАТИ РЕНТНОЇ ПЛАТИ ТА ПОДАТКІВ ЗА ОРЕНДУ ЗЕМЛІ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.