Цьогоріч на Хмельниччині планують збудувати 7 сонячних електростанцій – ОДА

Цьогоріч на Хмельниччині інвестори планують збудувати 7 сонячних електростанцій загальною потужністю понад 20 МВт (по дві у Волочиському та Дунаєвецькому районах, по одній у Деражнянському, Летичівському та Новоушицькому районах).

Про це йдеться у річному звіті голови ОДА Олександра Корнійчука.

Наразі в області діє 28 малих гідроелектростанцій та 5 сонячних електростанцій. Протягом 2016 року введено в експлуатацію сонячні електростанції ТОВ “ЕКОТЕХНІК-Нова-Ушиця” в Новоушицькому районі потужністю 5 МВт, ТОВ “Сонячна Деражня” – у Деражні потужністю 5,7 МВт, ТОВ “ЕКОТЕХНІК-Дунаївці” – у Дунаївцях потужністю 4,9 МВт, ТОВ “Дивосвіт” – у Старокостянтинівському районі потужністю 150 кВт.

Минулоріч за рахунок відновлювальних джерел енергії вироблено 18,6 млн. кВт/год. електроенергії, з яких 12,7 млн. кВт/год. вироблено малими гідроелектростанціями області та 5,9 млн. кВт/год. – сонячними електростанціями.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Ні ОДА а ні особисто Корнійчук ніякого відношення до будівництва цих сонячних електростанцій немає.Пане губернатор яке ви маєте моральне право і взагалі вам невстидно!!!!!!Ви палець о палець нестукнули а звітуєте.Це бізнес на якому заробляють гроші інвестори.Плани будівництва цих сонячних будувалися задовго до вашого призначення.Прозвітуйте краще що ви особисто зробили за рік а не примазуютесь до чужого.

    • Губернатор представник влади в області. Одночасно він представляє громаду області. Значить говорить про все добре і погане, що діється на цій територіі. Це не щначить, що він сам має робити ці станціі, або ще щось. Головне, що ситуація в області спокійна, людям забезпечена можливість працювати і заробляти.

  2. Добре шо Корнійчук написав ато я навіть не знав шо в нас вже стільки сонячних станцій. Добре якби іх було побільше.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.