Симчишин похвалився Прапором Честі від ПАРЄ

Парламентська Асамблея Ради Європи оцінила зусилля Хмельницького щодо роботи в напрямку євроінтеграції, розвитку економіки, енергоменеджменту та міжнародного співробітництва і присудила місту Прапор Честі.

Про це пише у Facebook міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

“Ще одна приємна новина. Європа високо оцінює наші результати і зміни! Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) оцінила зусилля Хмельницького щодо роботи в напрямку євроінтеграції, розвитку економіки, енергоменеджменту та міжнародного співробітництва та присудила нашому місту Прапор Честі (FLAGS OF HONOUR). Це третя за значимістю нагорода Ради Європи!”, – зазначив мер.

Довідка НГП. Загалом існує чотири відзнаки ПАРЄ: Європейський диплом, Почесний прапор, Щит честі та Європейський приз.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. а чому не він не хвалиться отруєннимм дітьми в НВК № 2? чи не тому що діти не голосують?

    • Прапором хваляться тому що це прапор, дали, і все. хочь до рани прикладай. а діти потруїлися.. то це від поганого харчування, від вкраденних коштів, виділенних на харчування та відпвідно неякісні дешеві “продукти” чим хвалитися? Це путін винний.

  2. Хвалиться без міри і без потреби. Тошно до ригачки від цього вихваляння. Посадити б його в міські тролейбуси аби слухав той бред. Сил немає вранці в забитому битком тролейбусі слухати який гарний-прегарний, перший серед перших брехунів наш мер. А що, вже в рейтингу після збройних сил і церкви довіряють симчишину, то вже без посмішки крізь відчай жодного обличчя не залишається.
    Услужать йому сраколизи, що виборці відвернуться бо “що занадто, то не здраво”

    • Так це не сраколизи, це результати опитування серед всіх хмельничан.

    • Так точно!! Это по началу, велись на пиар промовы, и раздувание больших дел “дякуемо меру”. сейчас же становится все понятно,

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.