В Кам’янці з’явилися нові назви вулиць та провулків

Сьогодні під час 32 сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати ухвали рішення назвати нові вулиці, які проектуються на земельній ділянці біля вул. Руслана Коношенка, на честь загиблих в зоні АТО кам’янчан Андрія Журавленка та Аркадія Чухнова.

Також було перейменовано провулки Богінського на Сергія Мелимуки (загиблий герой АТО) та пров. Гастелло на Павла Стрельчука (загинув під час виконання бойового завдання на Донбасі).

Жваві дискусії в депутатів викликано питання щодо виключення з реєстру назв провулків та вулиць, що підлягають перейменуванню, пров. Лагерний.

Члени топонімічної комісії та громада провулку просили депутатів залишити нинішню назву топоніму. Натомість депутат Бенкендорф наполягав, що назва Лагерний підпадає під дію Закону «Про засади державної мовної політики». Оскільки в українській мові немає такого слова як Лагерний, тому, на думку депутата, назву провулка необхідно змінити.

Топонімічна комісія пропонувала надати йому нову назву – пров. Валерія Лізвінського (кам’янчанин, який загинув в зоні АТО).

Проте депутати все ж вирішили виключити провулок з реєстру на перейменування.

На сесію також було винесено питання по перейменуванню вул. Андрея Шептицього на Якова Гальчевського. Оскільки рішення щодо зміни назви вул. Чапаєва на Шептицього приймалося восени минулого року, депутати вирішили не перейменовувати оду й ту ж вулицю вдруге, щоб «не створити прецедент».

Наразі засідання сесії вдруге за день зупинене на перерву. Вперше депутати розійшлись на годину для відкриття меморіальної дошки учаснику АТО, а з 13:00 до 14:00 депутатів розпустили для вшанування пам’яті загиблих ліквідаторів ЧАЕС.

Після перерви депутати ймовірно підтримають рішення про присвоєння новій вулиці імені захисника Донецького аеропорту Валерія Лізвінського.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. шептицький грекокатолицький прихвостень нехай львівські рагулі в себе мусорну свалку в честь нього називають.

    • Ви такий розумний перейменуйте собі город чи город в Сталіна. Шептицький духовний лідер Західної України а Камянець це захід. Про мусорку взагалі не зрозуміло до чого.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.