Шепетівський водоканал заявляє про спроби дестабілізації його роботи та створення соціальної напруги

Адміністрація Шепетівського комунального підприємства звернулась до правоохоронних органів із заявою про вжиття заходів щодо припинення протиправної діяльності ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”.

Про це повідомляє сайт міста Шепетівка.

Минуло 3 роки з моменту коли ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” повернуло водоканал місту. Зробили вони це після масових пікетів колективу підприємства, якому не виплачували заробітну плату. Окрім цього майно підприємства було арештовано кредиторами, а керівництво намагалось незаконно вивезти газові котли з котельні. Та за цей час у концесіонерів сталась амнезія і вони почали доводити, що водоканал вони не віддавали місту.

На своєму офіційному сайті вони розмістили оголошення про те, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» рекомендує споживачам  не здійснювати оплату за спожиті послуги з  01.05.2017 р. на рахунки Шепетівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства до моменту повернення Шепетівською міською радою комунального підприємства у концесію Товариству.

Така заява обурила адміністрацію та трудовий колектив Шепетівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства:

«Шепетівське КП ВКГ є власністю територіальної громади м. Шепетівка в особі Шепетівської міської ради та має статус комунального підприємства. Жодних рішень, щодо повернення в концесію Шепетівська міська рада не приймала, тому підприємство є і залишається надавачем послуг з водопостачання та водовідведення в м. Шепетівка. Підприємство має самостійний баланс,  всі необхідні ліцензії та дозвільні документи на право провадження господарської діяльності в сфері водопостачання та водовідведення,  відповідний кваліфікований персонал та обладнання.

Враховуючи те, що ненадходження грошових коштів на рахунок підприємства може призвести до зупинки роботи водоканалу та припинення надання послуг з водопостачання та водовідведення, що в свою чергу спричинить санітарно-екологічну надзвичайну ситуацію у м. Шепетівка, вважаємо дії ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” спрямовані на дестабілізацію роботи важливого стратегічного для міста підприємства, створення соціальної напруги, несуть загрозу соціально-економічному розвитку, безпеці та благополуччю населення, що є неприпустимим в такий важкий для країни час».

Адміністрація Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства підготувала та подала до Служби безпеки України, Прокуратури та інших правоохоронних органів заяви про вжиття заходів щодо припинення протиправної діяльності ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” із дестабілізації ситуації навколо роботи Шепетівського водоканалу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Як би пани не чубрились, а чуби в холопів тріщать. Ця приказка найбільше підходить для ситуації із водоканалом, адже і ті і інші просто грабують (грабували) місцеве населення встановивши тарифи на воду найвищі в області,17,5 грн за куб, цей тариф прийнятий вже багато років тому. Скільки ж буде вартість нині, після чергового покращення?

 2. Вже трохи призабулись мотиви створення самого підприємства ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”. А було це все за часів “царювання” колишнього мера Шепетівки Сергія Антонюка. І пустили цих київських концесіонерів в наше місто для відмивання великих грошей (тоді коли Кам”нець поставив їм шлагбаум).
  Тарифи на тепло для населення збільшувались як на дріжджях, так само росли і борги підприємства за споживаний ним газ. Але нинішній “керовнік” ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” , міський депутат ОлександрПустовойт і не збирався погашати мільйонні борги за газ. А навіщо? Дурником прикидуватися легше. А бувший мер Антонюк за отримані відкати відкрив свій власний кабінет в центрі Києва і допомагає людям худати за власним рецептом. Гуляй купечество – худай народ!!!!!
  Чого сьогодні чужаки повинні строїти погоду в НАШОМУ місті, в НАШОМУ регіоні, в НАШІЙ місцевості???
  п.О. Пустовойт! Їдьте собі в КИЇВ, там створюйте чергову КОНЦЕСІЮ і керуйте нею. Ви ніколи не переймалися і не будете перейматися проблемами наших людей. ВОН з Шепетівки та з хмельниччини!!!

  • Правдолюбива ви наша, а скажіть нам будь-ласка на скільки копійок свободівці знизили тариф по воді отримавши контроль над підприємством? Я сам відповім: не знизили, а підняли абонплату майже вдвічі. То шо ти тут мені дівонько втираєш? Грабують і ті і інші, от тільки ви від папєрєдніків відрізняєтесь тим, що грабуючи лапшу про покращення пробує народу навішати.

   • Шановний дописувач! Або Ви далекі від Шепетівки , або від дійсності…
    Хотіла б уточнити – починаючи з 2014 р. (а це три роки !!!) тарифи на водопостачання і водовідведення в нашому місті не підвищувались і становлять 17грн. 48коп на сьогоднішній день. Це, не дивлячись на те, що тарифи на газ і електроенергію в Україні підвищились за цей період в декілька разів. І зовсім не важливо які шапочки в цей час були на очільниках .
    Адже в нашого народу кольору шапочки не має!!!

    • Звичайно, при посіпаках Фірташа тариф був 9грн з копійками, а при посіпаках Тягнибока став 17,48 грн. Одразу видно: у цифрах майже немає відмінностей, все стабільно!

     • Колись і долар 2 грн коштував? Боти енергоінвеста нічого оригінальнішого не придумали?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.