Корнійчук посів 15 місце у рейтингу КВУ за перший квартал цього року

Комітет виборців України склав «Рейтинг діяльності голів ОДА за І квартал 2017 року». Оцінка базувалася на двох критеріях: показниках соціально-економічного розвитку регіонів та опитуванні місцевих експертів. Раніше було оприлюднено звіт за підсумком 2016 року.

У першій п’ятірці рейтингу – голови Харківської, Донецької, Кіровоградської, Тернопільської та Закарпатської обласних державних адміністрацій.

Порівняно з 2016 роком залишила групу лідерів Львівська ОДА. Середній результат (верхня частина) продемонстрували Житомирська, Сумська, Запорізька, Львівська, Вінницька, Миколаївська та Київська області. Нижня частина “середняків” – Дніпропетровська, Чернігівська, Хмельницька, Одеська, Луганська, Івано-Франківська та Полтавська області. Значна диференціація показників у межах одного регіону у цій групі свідчить про нерівномірну увагу голів ОДА до різних сфер життя регіону.

Експерти по різному оцінили різні напрямки діяльності голови Хмельницької ОДА, поставивши йому від 0,64 до 0,8 балу. Вони позитивно відзначили діяльність очільника області у питанні ремонту доріг, допомоги армії і переселенцям, прозорості роботи та вирішення регіональних проблем. Разом із тим, найнижчі оцінки отримали кадрова політика та взаємодія з облрадою.

Серед реформ експерти переважно позитивно оцінили прогрес у питанні ремонту доріг в області. Як було зазначено, планується частково вирішити це питання за рахунок коштів, отриманих Хмельницькою митницею.

Також експерти відзначили, що в області ведеться діяльність щодо працевлаштування учасників АТО. Протягом січня-березня послугами центрів зайнятості області скористалися 1,7 тис. демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО. Роботу отримали 134 особи.

Одним з ключових мінусів експерти назвали кадрову політику голови ОДА. При цьому, як зазначили вони, очільник ОДА пообіцяв вдосконалити підхід до кадрової політики та змінити значну частину керівників департаментів і управлінь. Поки що йдеться лише про заяви.

Також не до кінця злагодженою експерти назвали взаємодію голови ОДА із обласною радою. Зокрема, серед іншого голова ОДА скаржився, що обласна рада не сприяє вирішенню ситуації із Хмельницьким аеропортом.

На думку експертів, керівники областей, які посіли останні місця у рейтингу, найближчим часом можуть втратити свої посади, якщо суттєво не покращать результати.

Методологія дослідження. Оцінка складалася з двох компонентів: показників соціально-економічного розвитку регіону та результатів опитування експертів. Всього було оцінено показники соціально-економічного розвитку за 5 напрямками: розвиток промисловості, сільського господарства, темпи будівництва, експорт-імпорт, рівень доходів населення. Джерелами інформації стали офіційні статистичні дані, інформація, надана ОДА на запит Комітету виборців України, інформація ЗМІ та спеціальні експертні опитування, проведені в межах проекту. Відповіді на анкети надали 276 експертів з усіх областей України.

Від квітня цього року результати проекту публікуватимуться щоквартально.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Дорога до Летичева – це прогрес, шо пі……ц

 2. БУДЬ ПРОКЛЯТ КОЖЕН ХТО БУВ НА МАЙДАНІ !

  • зате входить в десятку найбагатших губернаторів України… мабуть скоро в трійку ввійде!!!

  • Пртдурок ! Неподобається збирай свої лахи і п…й в московію, там твоє місце.

 3. Корнійчук нормальна людина, в області спокій. Він не сичить ядом і ненавистю, людяний. Заробив гроші до губернаторства, молодець. У нас весь базар люди дуже заможні. То й добре. Чим більше забезпечених тим більше допоможуть тим, хто не може себе забезпечити.

  • ДА ..ЮРІ БИРЦІ ДОБРЕ ДОПОМІГ… ТЕПЕР ВІДПРАЦЬОВУЄ !!!

  • А гроші за вибори 12 року коли повернуть– підскажіть …бо ми все надіємося що віддадуть…Адже чим більш забезпечений -тим більше може допомогти тим в кого забрали (списки є в Ніни Василівни … Галини Вікторівни..керівника громадської приймальні…Куйдана…) Спочатку хоча б обіцяли.. а зараз мовчать як риби!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.