Партія «Батьківщина» та Асоціація фермерів та приватних землевласників України закликають стати на захист української землі

19 квітня  у Києві  за ініціативи партії «Батьківщина»  та Асоціації фермерів та приватних землевласників України відбулися збори громадян України щодо проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі.

Понад дві  тисячі учасників заходу з усіх куточків країни  проголосували за те, щоб на референдум було винесене питання в такому формулюванні: «Чи підтримуєте ви продовження існуючої заборони на продаж земель сільськогосподарського призначення безстроково?».  Лідер партії «Батьківщина»  Юлія Тимошенко наголосила, що тільки народ України може вирішувати долю землі сільгосппризначення. Вона зауважила, що президент Порошенко як Гарант Конституції мав право оголосити про проведення референдуму і таким чином запитати у українців, чи дозволяють  вони  продаж сільськогосподарської землі.  Натомість, він за спиною у народу підписав Меморандум, яким планують дозволити продаж землі, – наголосила  Юлія Тимошенко і конкретизувала:  влада планує на продажі землі заробити до 3,5 трлн євро, що у 40 разів більше, аніж щорічне ВВП України.

Учасники зборів одностайно підтримали заклик Юлії Тимошенко стати на захист української землі.  Партія «Батьківщина» та Асоціація фермерів та приватних землевласників України закликають  усіх громадян України поставити підпис  за проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі,  залучити до цього своїх рідних, близьких та друзів.   Земля – це душа українського народу, душею не торгують!  Бо  якщо втратимо землю, то втратимо Україну!

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.