На Хмельниччині учасникам АТО надано майже 12 тис. дозволів на отримання землі

На початок квітня у Хмельницькій області учасникам АТО надано 11881 дозвіл на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Як повідомляє Головне управління Держгеокадастру в області, найбільша кількість наділів (9,6 тис. га) буде використана для ведення особистого селянського господарства. Ще 2,2 тис. га відійде під садівництво.

Наразі спеціалісти управління Держгеокадастру прийняли 4371 рішення щодо затвердження проектів землеустрою та надання у власність земельних ділянок загальною площею 7,2 тис. га.

Загалом, на Хмельниччині від учасників АТО надійшло 13,4 тис. заяв на виділення земельних ділянок.

Довідково. Відповідно до Земельного кодексу України, територіальні органи земельних ресурсів передають у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Розпорядження землями комунальної власності в межах населених пунктів здійснюють сільські, селищні та міські ради.

Для отримання дозволу на розроблення землевпорядної документації, який є початковим етапом у процесі приватизації земельної ділянки, учасникам АТО необхідно звернутися з відповідною заявою до землевпорядної служби області з копією паспорта, ідентифікаційного коду, графічного зображення бажаної ділянки та документом, що підтверджує участь заявника в антитерористичній операції (довідка, наказ частини або посвідчення).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.