Радник Загородного очолив ще один грантовий проект

Сьогодні у Хмельницькому офіційно відкрито Центр розвитку місцевого самоврядування», який очолив діючий радник голови обласної ради Сергій Яцковський.

Як повідомляє сайт “Карта донорів”, ця установа працюватиме у рамках програми «U-LEAD з Європою», що фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації.

Фото з сайту "Карта донорів"

Фото з сайту “Карта донорів”

“Для того, щоб створити громаду, потрібні лише три рішення сесії, а для того, щоб громада стала успішною, потрібне ретельне, довготривале навчання усіх, хто проживає та працює на території громади. Саме цьому має сприяти Хмельницький центр розвитку місцевого самоврядування. І ми зробимо наші громади успішними”, – сказав Яцковський.

Як відомо, на території Хмельницької області заплановано створити 54 спроможні територіальні громади, з них 46 схвалено Кабінетом Міністрів України. У 2015 році утворилося 22 ОТГ, а минулого року до них долучилися ще чотири: Гуківська, Ленковецька, Судилківська сільські та Чемеровецька селищна громада.

Як писав НГП, раніше Сергій Яцковський керував обласним осередком Офісу реформ, який надавав практичні консультації зі створення тергромад. Згодом він очолив Агенцію регіонального розвитку Хмельницької області, яка повноцінно так і не запрацювала.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Де бабками запахло – там і зявився

  2. за що не візьметься, то завалить! Мудак рідкісний.

  3. Доброго дня ,Аноніми.Коли Ви вже навчитеся грамоті ? І не будите боятися підписуватися ? Дивний ми Народ -Украінці!!!!!!!

    • може ви і дивні… а українці – дуже працьовитий та терплячий народ…та напевно дуже наболіло і вірити нема кому…тим більше раднику голови обласної ради!!!

    • Геращенко, напевно, вчитель. За суттю не слідкує, а слідкує за помилками

  4. і загородний нуль і його радник такий

  5. скоро підїде толик на ауді. І буде пупер – радник усіх радників

  6. Тепер злодюги ходять у вишитих сорочках.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.