На Хмельниччині УПЦ МП програла суд Київському Патріархату

За повідомленням Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, керуючого Хмельницькою єпархією УПЦ КП, 19 квітня 2017 року Господарський суд Хмельницької області своїм рішенням в позові Кам’янець-Подільської єпархії УПЦ Московського патріархату до Релігійної громади Святителя Миколая Чудотворця села Нестерівці Дунаєвецького району УПЦ Київського патріархату про усунення перешкод у користуванні майном, відмовив повністю. Справа стосувалася посягань Кам’янець-Подільської єпархії УПЦ (МП) на згаданий храм і майно, що належать церковній сільській громаді, котра в 2016 році разом зі своїм настоятелем протоієреєм Петром Бабієм перейшла під юрисдикцію Української Православної Церкви Київського Патріархату.

За словами владики, це непересічна подія, яка є свого роду прецедентом, адже, як стверджують самі представники позивача від УПЦ (МП), досі вони жодного разу не програвали суду, коли це стосувалося суперечок з УПЦ КП.  “Глибоко символічним є той факт, що ця перемога сталась саме в Пасхальну седмицю. Цим Господь ясно показав, на чиєму боці Правда. А вона на боці вірян – справжніх патріотів України, що перемогли завдяки своїй незламності, своїм молитвам і своїй Вірі”, – зауважив митрополит.

Власне і громада твердо вірила у власну перемогу, хоч і перебувала під шаленим тиском та прокльонами з боку московських перевертнів навіть в залі суду, але з благословіння владики і при посиленій спільній молитві Господь допоміг тим, на чиєму боці була моральна перевага і правда Божа.

“Тим самим ми ще раз переконались, що Віра перемагає завжди і в усьому! І перемога наша буде скорою, цілковитою і остаточною. Слава Україні!”, – наголосив владика Антоній.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Всі би парафіі так зробили

  2. Київський Патріархат – православні. Звіздуй сам на Сибір, підкацапник тупорилий.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.