Депутати-аграрники купили телеканал у Шепетівці, провівши його ребрендинг

Депутати Хмельницької обласної ради від Аграрної партії Андрій Гордійчук і Тетяна Василик стали власниками нового телеканалу “Лайк ТВ” з Шепетівки.

Як повідомляє шепетівський сайт, по суті відбувся ребрендинг відомого ТРК “ШАНС”.

Директор компанії Тетяна Василик на відкриті презентувала гостям перелік програм, які готуватиме канал: події дня, підсумкові новини, вітальні передачі, сількогосподарські поради.

«Лайк ТВ» мовить у кабельній мережі та аналоговому мовленні ще з 16 квітня. Колектив у великій мірі складається із колишніх співробітників благодійного фонду “Зміцнення громад” (заснований корпорацією “Сварог Вест Груп”), які до цього не займалися журналістикою.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, засновниками “Лайк ТВ” є киянин Микола Гончар, “Шепетівкагаз”, Шепетівська міська рада і ТОВ “Промо студія “Фреш” (контролюється депутатами-“сварогівцями” Гордійчуком та Василик).  До березня 2016 року основним засновником та контролером телеканалу виступав шепетівчанин Алім Штен.

Раніше у центральних ЗМІ пролунала інформація, що депутат Хмельницької обласної ради від Аграрної партії, Голова правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук долучиться до створення нового політичного проекту колишнього губернатора Донеччини Сергія Тарути.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. есть вакансии?

 2. Доброго дня!
  Нам приємно, що адміністрація сайту висвітлює новини щодо діяльності оновленого телеканалу Like TV.
  Проте хочемо уточнити інформацію, що за допомогою досить скромної техніки журналісти намагаються щодня робити об’єктивний і якісний медіапродукт. І працюють на телеканалі таки журналісти з відповідною журналістською освітою та оператори-монтажери з відповідним досвідом.

  • Дивна назва, Сварог ТВ було б справедливіше, враховуючи частки засновників

   • Гончар Микола Єгорович ( найпотужніший засновник ) служив ще для батька- Буряка Василя Даниловича, останнього голови Держбанку УРСР.

    • Нехай Шепетівка та околиці готують вуха для чергово порці лапші. Там же Буряки – недоторкані, ніхто і вякнути в х бік не може ( ні нинішня влада, ні папєрєдніки). Іх депутати спочатку були в БЮТ, потім цілувались із Ригами та Ядухою, нині пофарбовані в аграріів, а будуть взагалі Тарутинцями. Такій зміні кольорів позаздрить навіть самий крутий хамелеон.

 3. Маю сумніви щодо об’єктивності і незаангажованості цього каналу. Аграрниками під вибори канал дуже знадобиться, враховуючи, що 80 % населення отримують інформацію з телебачення, і довіряють йому.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.