Аудитслужба йде з позаплановою перевіркою до Лісогринівецької ОТГ через зловживання посадовців

Працівники управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області проведуть позапланову ревізію фінансово-господарської діяльності Лісогринівецької об’єднаної територіальної громади.

Про це зазначено в ухвалі Хмельницького міськрайонного суду від 12 квітня.

Згідно з матеріалів справи, впродовж червня-серпня 2016 року службові особи відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації за попередньою змовою з двома ФОПами під час проведення капітального ремонту (заміни віконних блоків) Давидковецької ЗОШ І-ІП ступенів внесли до актів приймання виконаних будівельних робіт неправдиві завищені обсяги вартості вікон та виконаних робіт. А саме – заповнення віконних прорізів готовими блоками площею 2 кв. м з металопластику в кам’яних стінах житлових та громадських будівель на 39,3 кв. м на загальну суму 200 тис. грн і таким чином заволоділи вказаними бюджетними коштами.

Відповідне кримінальне правопорушення 3 січня 2017 року зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за кваліфікацією ч.3 ст.191 КК України (“Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”).

Аудитори мають дослідити цільове та ефективне використання коштів місцевого бюджету, виділених на виконання робіт проведенні капітального ремонту (заміни віконих блоків) у давидковецькій школі. Також фахівці перевільність правильність замовнення фінансової документації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. При чому тут Давидківці до Лісовогринівецької громади?

    • Я теж не зрозумів, оскільки с. Давидківці, тим паче давидковецька школа, не відносяться до Лісовогринівецької ОТГ. Тому хтось погано читає рішення суду і конкретно тупить!!!

  2. Мало того, що автор не дуже грамотний, то він ще й в ситуації не особливо розбирався. Шукайте справжніх шахраїв і корупціонерів, а не переписуйте ухвали судів.

  3. Не знаю, чи відносяться Давидківці до Лісогринівецької ОТГ, чи ні, але не розумію, що ОТГ має до відділу освіти РДА? Це ж різні орани влади, різні бюджети.

  4. Михайле , не грамотно та упереджено.

  5. Розстріляти їх

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.