Хмельницька влада поки не готова безкоштовно возити місцевих школярів у громадському транспорті

Хмельницька мерія відповіла на електронну петицію щодо запровадження безкоштовного проїзду для учнів загальноосвітніх шкіл міста.

Про це зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко.

“Введення безкоштовного проїзду для учнів загальноосвітніх навчальних закладів у міському комунальному транспорті (тролейбус) та пільгового проїзду (50% вартості квитка) у автобусах, які працюють у режимі маршрутного таксі, на підставі учнівського квитка, потребує додаткового залучення значного фінансового ресурсу з бюджету міста, що на сьогодні є поки неможливим. Оскільки, потенційні кошти, необхідні для втілення запропонованих ідей, можуть недоотримати такі галузі як освіта, охорона здоров’я, управління житлово-комунального господарства (наприклад, на ремонт доріг, прибудинкових територій) тощо”, – наголосив посадовець.

Також він заявив, що “сьогоднішня тарифна ситуація, яка склалась в місті, дає підстави для тимчасового відтермінування прийняття конкретних рішень щодо надання пільг на проїзд у громадському транспорті для учнів загальноосвітніх навчальних закладів”.

Бондаренко нагадав, зіславшись на Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, що у Хмельницькому пасажир автобуса має право безоплатно перевозити з собою одну дитину віком до шести років без права зайняття нею окремого місця та купувати для дітей віком від шести до 14 років дитячі квитки за пільговою ціною (із знижкою 25 відсотків вартості) у період з 1 жовтня до 15 травня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Это вам не на туберкулезное СИЗО в центре бабки выделять. Как же ,автомагнаты обидятся и перестанут откаты заносить.

 2. У Симчишина замовили послуги не менш як трьох автомобілів представницького класу, які повинні забезпечувати підвезення 13 посадовців керівництва міської ради та її виконавчого комітету. Також для обслуговування делегацій, які перебувають з візитом у Хмельницькому, перевізник має надати одного мікроавтобуса з кількістю посадочних місць не менше восьми. Загалом, заплановано виїздити 15 тис. км.

  • Не ну на телегах они как бы тоже ездить не должны,но и о мелким пассажирам могли бы хорошее дело сделать.

 3. Ну да, вони ж збідніють від того, що школярі їздитимуть безкоштовно. І, правду кажуть попередні коментатори – у школярів нема права голосу на виборах, тому нема чого їм пільги надавати. Старі бабці, які їдуть спозаранку невідомо куди – то геть інша справа.

 4. А роздати гроші громади приватним перевізникам за нібито пільгові перевезення (облік яких ніхто не вів), міська влада спроможна? А на пільговий проїзд дітям, не має. От прийшли до міської влади смерекові рагулячі бидлобабуїни і дикуни – нацики, які за півтора року розікрали в громади міста стільки, що за 25 років так не крали! Коли вже ними правоохоронці займуться, за їхні афери з бюджетом і землею ……

  • Кажуть , що Симчишин вже купив собі віллу на Маямі і Лексус своїй жінці. Крадуть і все

   • Кажуть хто за нього будь якими засобами “розумні” люди. Особливо прилаштовані до корита безробітні чубаті у яких з голови хвіст росте))

  • Факты сестра, факты давай. Что у тебя сперли!

 5. Я вам всім розкажу, що в нас з безплатним проїздом для учнів. Діти на шару просто катаються в маршрутках після уроків цілими групами і сісти в маршрутку дуже важко.

  • Разве надо много мозгов чтобы эту вакханалию ограничить? Утром шаровый проезд с 7.00 и до 8.30 ( с опаздывающих в школу после 8.30 брать по двойному тарифу , это шутка). И например с 13.00 и до 15.00. И уже никто нигде сильно не накатается.

 6. И не одна не нацистская задница не вспомнила, что сегодня деньчик у дедушки Ленина. Или тут все салабоны которые этого просто не знают?

 7. Тільки дітей від в.о. “сволота” можна возити безкоштовно!! Хто не нами проти нас!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.