Хто крутіший – у Симчишина на перевезення чиновників спустять понад 2 млн. грн, у Загородного – 1 млн. грн

Виконком Хмельницької міської ради і Хмельницька обласна рада розтендерили бюджетні кошти на перевезення чиновників протягом 2017 року.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозорро”.

У Симчишина замовили послуги не менш як трьох автомобілів представницького класу, які повинні забезпечувати підвезення 13 посадовців керівництва міської ради та її виконавчого комітету. Також для обслуговування делегацій, які перебувають з візитом у Хмельницькому, перевізник має надати одного мікроавтобуса з кількістю посадочних місць не менше восьми. Загалом, заплановано виїздити 15 тис. км.

Виконком обрав переможцем своє комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту з прозицією 2,3 млн. грн. Єдиним конкурентом виступило КП автотранспортне підприємство облради з дорожчою пропозицією на 2,9%.

Хмельницька обласна рада скористається послугами 4 автомобілів представницького класу, які возитимуть шість осіб з числа керівництва обласної ради та її виконавчого апарату. У супупності посадовці ради мають наїздити 12 тис. км.

Переможцем було обрано КП автотранспортне підприємство облради, яке запропонувало 1,1 млн. грн. Конкурентом виступив «Деражнянський молочний завод», який був готовий возити чиновників ради на 5 тис. грн дорожче.

Пізніше, 13 лютого голова облради Михайло Загородній вніс зміни до договору, зменшивши суму замовлення до 1 млн. грн.

За даними сайту “Zакупівлі 2.0″, у 2010-2016 роках Хмельницька обласна рада витратила 9 млн. грн на перевезення своїх посадовців. Виконкому Хмельницької міськради це задоволення обійшлося у 8,7 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. Я так зрозумів, що 15тис. км бусом для гостей по Хмельницькому – це мер має возити гостів до сміттєзвалища і на жЕдЕ вокзал))), бо більшої відстані від мерії і до сміттєзвалища немає)))

  • Не пиши дурні, читай уважно.
   На 13 посадовців міської ради 15 тис. км. загалом, на 6 посадовців обласної ради 12 тис. км

   • Ти просто сліпий дурень віруючий у справедливу нинішню владу – ось тобі мій вердикт. Подивись яке грязне місто!!! З 90-х такого не було!!!. До речі м. Хмельницький по останніх опитуваннях займає 7 місце знизу за показниками якості проживання та задоволенням мешканців. Ось тобі обєктивна відповідь на керування містом.

    • гордість за місто – 7 місце знизу, а задоволення якістю послуг – 3 місце зверху. Вище тільки Харків і Вінниця. Ти зачотний анонімний брехун.

     • І так зрозуміло, що ти “сволотівський” говноїд. Черпай собі говнецо і радуйся життю ))

 2. Після майдану свобода по всіх закутках кричала: “Продати службові автомобілі”. Симчишин був заступником голови ОДА. Довго хотіли продати авто Ядухи. Але, коли Симчишин став в.о. голови ОДА, то навіть своїх дітей почав возити до школи, чи то в дитсадок на службовому автомобілі. Так що місце сидіння визначає свідомість. Такий у нас голова.

 3. А чому саме возити чиновників потрібно на автомобілях представницького класу? Можна їздити на велосипедах! Мер і його молода команда і доріжки велосипедні зробили, і гроші не потрібно витрачати і досвід європейський переймуть.

  • 1.Кстати! А на велодорожки запланировали 87 млн.
   2.Рекомендую посмотреть (кто еще не смотрел) фильм 95 квартала “Слуга народа”-1.
   3.А! Не заморачивайтесь, я процитирую:
   “Я люблю свою страну, люблю свою жену, люблю свою собаку!
   Я всего на свете член, почти-что супермен,- но редко лезу в драку.
   Знает весь двор мой приговор – СЛУГА НАРОДА!
   У меня почти все есть: достоинство и честь, и даже крики браво!
   ПЕРСОНАЛЬНЫЙ САМОЛЕТ МНЕ ВЫДЕЛИЛ НАРОД.
   А что? Имею право.
   На животу, вот тут, набью тату: СЛУГА НАРОДА!”
   4.И вот, под звуки этой незамысловатой песенки, наш избранник едет на велосипеде на РАБОТУ, на обычном велике с прищепкой на правой штанине!
   А чё? Прикольно!

 4. загородний продав авто ядухи – купив собі

 5. Симчишин! Бери Ромасюкова I вперед до купи смiття ! Там табори циган,з маленькими дiтеми,будиночки побудували. Що з ними робити?

 6. Ну на Ланосі ж не будуть їхати і возити делегації.

  • Вообще на жизнь (а тем паче чужую) приятно смотреть из окна своего персонального автомобиля (раньше их называли “членовозами”, кто помнит)

   • Особенно этим страдают вот такие представители “из грязи в князи”, как нынешняя гор власть.

  • Кстати, про Ланосы. Нормальное авто, приличный, удобный салон. А где патриотизм, или достаточно надеть вышитую сорочку, а ехать на Мерсе?

   • Станеш градоначальником чи міністром і ми побачимо, як ти будеш їздити на Ланосі.

    • Так! Это уже интересно! Появился новый персонаж? А ты чьих будешь? К тому же ты невнимательный. Я же таким как ты дал понять: я езжу на велике с прищепкой на правой штанине (штаны недешевые). А тебе персонально советую посмотреть кльовый датский сериал “Правительство”. поищи в YouTube. Может тогда и на мир посмотришь другими глазами.

 7. найцікавіше, що з цих грошей вигляді податків з заробітної плати та інших податків і зборів 60-65% від 2 мільйонів і 1 мільйона повертається назад в бюджет міста.

  • Та ты шо! А ты, видать, в бухгалтерии горсовета работаешь!? А ну-ка, покажи весь расклад: марка авто, год выпуска, з/п водителей, их количество и т.д. – сам знаешь что. Буду признателен

 8. А чего маслосырбаза и Виньковецкий сырзавод в тендере не участвовали, а только Деряжня? Еще могли бы хлебокомбинат с представительскими хлебовозками подключить. Цирк да и только.

 9. Явно профанация. Деражнянский молзавод – подставная утка. Эти вельможи продолжают тендерить бюджетные деньги. Короче местные засранцы !

 10. Автору статті дуже велика подяка за “неповне розкриття деталей перевезень”, що знову спровокувало хвилю обурення і непорозумінь у суспільстві. Потрібно уважніше вивчати суть справи перед пеблікаціями, а не “аби рахувалось”.

 11. “Введення безкоштовного проїзду для учнів загальноосвітніх навчальних закладів у міському комунальному транспорті (тролейбус) та пільгового проїзду (50% вартості квитка) у автобусах, які працюють у режимі маршрутного таксі, на підставі учнівського квитка, потребує додаткового залучення значного фінансового ресурсу з бюджету міста, що на сьогодні є поки неможливим. Оскільки, потенційні кошти, необхідні для втілення запропонованих ідей, можуть недоотримати такі галузі як освіта, охорона здоров’я, управління житлово-комунального господарства (наприклад, на ремонт доріг, прибудинкових територій) тощо”, – наголосив посадовець.

  Також він заявив, що “сьогоднішня тарифна ситуація, яка склалась в місті, дає підстави для тимчасового відтермінування прийняття конкретних рішень щодо надання пільг на проїзд у громадському транспорті для учнів загальноосвітніх навчальних закладів”.

 12. а Загородній хто такий ?? в раді всьо рішає Гладуняк

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.