У Хмельницькій ОДА визнали, що не впливають на вартість проїзду в автобусах

З липня 2015 року Хмельницька облдержадміністрація позбавлена впливу на регулювання тарифів на перевезення пасажирів автобусами у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні.

Про це зазначено у відповіді на інформаційний запит т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного.

Він пояснив, що це пов’язано з рішенням уряду від 25 березня 2015 року, який відмовився від держрегулювання тарифів на проїзд у пасажирському автотранспорті.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Хмельницька облдержадміністрація не має права втручатись у процес тарифоутворення суб’єктів господарювання, які самостійно змінюють тарифи виходячи із власних витрат та кон’юнктури ринку автомобільних перевезень. Контроль за економічною обґрунтованістю тарифів відноситься до компетенції відповідних контролюючих органів, зокрема, Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області”, – пояснив високопосадовець.

Гуменний додав, що ОДА не володіє інформацією щодо випадків штрафування приватних перевізників через необґрунтоване підвищення вартості проїзду на автобусних маршрутах області відповідними контролюючими органами.

Як стало відомо НГП, з початку року на автобусних маршрутах внутрішньообласному сполученні відбулося подорожчання вартості проїзду. При чому, трапляються випадки, коли ціна квитка на один і той же маршрут суттєво різниться.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Вони ні нащо не впливають

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.