У хмельницьких дитсадках і школах відновили теплопостачання

За дорученням хмельницького міського голови 13-14 квітня було відновлено теплопостачання в дитячих садках та лікарнях. У школи тепло подали 18 квітня.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

“Опалюватимемо соціальну сферу аж до потепління. Якщо ж у котромусь із закладів буде холодно – прошу оперативно повідомляти про це міську раду”, – сказав мер Олександр Симчишин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Дома ребенок мерзнет, в садике потеет, на улице холодный воздух обдает неокрепший организм и в результате все с соплями. Если топить, то везде или негде, так организму легче понимать , что творится вокруг.

 2. В Теофіполі не те що теплопостачання – відключили на 3 дні газ – а у мене маленька дитина, Погрітися ні в садочку, ні вдома! Якесь знущання над людьми! Але у голови РДА діти не в Теофіполі, а на чужих йому чхати! А якщо не може впливати на ситуацію, то якого… займає крісло? Покрасуватись!?

 3. Це правда – в Теофіполі відключили газ і навіть ні в пресі, ні в установах людям не сказали! Маєвському начхати і на людей і на район – в нього тут свої інтереси. мало того – начхати і на людей і начальнику газконтори – в нього сімя в білогірї! А славнозвісні активісти також мовчать – в них немає тут інтересу! А свобода, шановні, починається не там, де кричать і скачуть – а там, дле вболіваєш за людей, щось робиш не для себе! Ганьба Вам! А Вам, “пан” Юра – хай встократ аукнеться

 4. Абраму ешь сало и кохайся.Это же твой предыдущий коментарий.

  • Я же не педофил как ты. С детьми кохаться и на тюрьму можно нарваться.
   А сало с чесночком поедаем и кохаемось. На холод не жалуемся.

 5. молодець сер, а в нас в Старокостянтинові холод страшний, діти хворіють, сплять в куртках зимових

 6. В нашій школі тепло, інша дитина в дитсадку, тепло і немає ніяких проблем.

 7. У нас в 36 опалення не включене. Холодно.

 8. Шепетівському меру все теж до “звезды”, писатель долбаный. В садочках і школах – холодно. Діти сидять в верхньому одязі. Лягають спати в холодні ліжка. Хворіють. А він все судиться з “Енегроінвестом” та не може домовитись з депутатом міської ради, керівником підприємства – Сашком Пустовойтом. Ганьба вам , панове. ДОКЕРУВАЛИСЯ. Нафіга ви займаєте чиєсь місто та просижуєте свої штани. Досить жувати соплі!!! Даремно проти вас закрили судову справу про корупційні діяння. Треба відкрити нову – про БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ і БЕЗДУШНІСТЬ!!!

 9. Толку з того включення. Всеодно вдома мерзнуть

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.