З бюджету Хмельницького дадуть 1,6 млн. грн на марафет СІЗО

Депутатам Хмельницької міської ради пропонуватимуть затвердити «Програму щодо забезпечення належних комунально- побутових умов засуджених та осіб, узятих під варту, які утримуються в Хмельницькому слідчому ізоляторі на 2017-2020 роки».

Відповідний проект рішення з’явився на сайті міської ради.

За бюджетні кошти планується замінити технологічне обладнання харчоблока ізолятора, утеплити фасади режимних корпусів, перекрити дах над прогулянковими двориками, замінити каналізаційну систему режимного корпусу №1, яка експлуатується понад 60 років, поміняти системи тепло-водопостачання та водовідведення в лазні установи.

У пояснювальній записці наголошується на нестачі фінансування пенітеціарної установи Хмельницького.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Мін’юст має намір провести реформу слідчих ізоляторів, в рамках якої всі будівлі СІЗО винесуть за межі міст. До цього переліку потрапило й хмельницьке СІЗО.

Довідково. У хмельницькому СІЗО розташовано два режимних корпуса планова наповнюваність яких складає 421 місце, медична частина, лазньо-пральний комплекс, харчоблок, прогулочні дворики та інші будівлі площею близько 3,8 тис.м2.

В режимному корпусі № 1 знаходиться дільниця максимального рівня безпеки, де утримуються засуджені до довічного позбавлення волі і яка налічує 6 камер розрахованих на 14 осіб.

За 2016 рік по обліку установи пройшло близько 7788 осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. А не пора ли это позорище туберкулезное перенести из центра города? Предложить товарищам из строительной мафии (Скочеляс, Афийчук и так далее) построить новое СИЗО по евростандаотам за свой счет где нибудь на объездной . А им за это отдать землицу из под старого СИЗО в ценре пусть бы пару 30 ти этажок забабахали. И им хорошо и городу приятно.

    • Очень дельное предложение, тем более, что необходимо строить для себя (депутатов)!

  2. Доречна пропозиція.

  3. Діти в школі харчуються за кошти батьків, хворі лікуються за свої кошти, а ЗК за місцевий бюджет – дуже правильно. ЦЕ ПЕРЕМОГА!!!!!ЙО.ТВ.МАТЬ!

    • Идем в гейропу. В Норвегии хочешь хорошо питаться, иметь шаровый спортзал, телек и так далее, берешь камушек лупишь витрину магазина и ты в раю под названием тюрьма. При хорошем поведении на субботу и воскресенье в город отпускают. Если есть деньги на выходные могут тетку в камеру привезти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.