Кожен десятий мешканець Хмельниччини вважає своє здоров’я поганим

Понад 40% населення Хмельницької області оцінили стан свого здоров’я як “добрий”, майже половина – як “задовільний”, кожен десятий мешканець вважав його “поганим”.

Про це свідчать результати опитування домогосподарств краю, проведеного органами державної статистики в жовтні 2016 року.

96% домогосподарств заявивли, що потребували медичної допомоги, придбання ліків та медичного приладдя. Дві третини населення хворіли протягом цього періоду. Кожен третій мешканець області мав хронічні захворювання. Найпоширенішими хворобами вже традиційно були названі гіпертонія та серцеві захворювання.

За медичною допомогою переважна більшість наших краян (дев’ять із десяти) зверталися до поліклініки, вісім із ста відвідали сімейного лікаря. Кожен сотий мешканець області віддав перевагу платним медичним установам та приватно практикуючим лікарям.

Доступність медичної допомоги значною мірою залежить від фінансових можливостей родин. Слід зазначити, що серед домогосподарств, які потребували медичної допомоги, придбання ліків та медичного приладдя, чотири із ста не змогли задовольнити свої потреби.

Основною причиною недоступності переважна більшість домогосподарств, як і в попередні роки, вказала занадто високу вартість ліків, медичних товарів та послуг охорони здоров’я. Серед осіб, які повідомили, що протягом року лежали в лікарні, 83% змушені були брати з собою ліки, 42% – постільну білизну, 57% – їжу і лише кожен шостий не брав нічого із перерахованого.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Немае абсолютно здорових людей, це правда.

  2. Бо як лікарю не дасиш на лапу то він на тебе навіть не подивиться

  3. особенно трио Флаксенберг . Цуглевич, Кланца если в людей не возьмут денег нечего делать не будут. Мы удевлены куда смотрят силовой блок или их тоже купили.

  4. Не має грошей! Краще вмерти… но в лікарню не попадати…

  5. Жиди нас лікують

  6. настроить спиртзаводов и поить народ левым(дерьмовым)спиртом..шо б выздыхали…эта такая у уряда “программа здоровья”…..какое пойло такое и здоровье…а с нашим покращенням на синьку садятся многие…не вытягивают так сказать “покращення”…..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.