Депутат-свободівець з Шепетівки заробив майже 30 млн грн

Депутат Шепетівської міської ради від ВО «Свобода» Ігор Волоткевич заробив минулого року 29 мільйонів 609 тисяч 525 гривень. Весь дохід народного обранця складається від зайняття підприємницькою діяльністю.

Відповідні дані випливають з електронної декларації Волоткевича за 2016 рік.

Дружина Катерина натомість заробили 7,3 тисячі гривень, а син Олег -18 тис. 910 грн.

Жодних заощаджень родина Волоткевичів не вказала, як і коштів розміщених на банківському рахунку.

Автопарк політика складається з п’яти транспортних засобів: Газ 3302, АЗЛК 2140, Volswagen Caddy, Peugeot Expert та Volkswagen PassatB6 2010 року випуску.

Проживає Ігор Волоткевич у квартирі в Шепетівці на 91 м2, інший об’єкт нерухомості – магазин з морозильною камерою.

Згідно інформації з сайту Шепетівської міської ради, пан Волоткевич є членом комісії з питань розвитку промисловості, житлово-комунального господарства, підприємницької діяльності, транспорту, енергетики та зв’язку.

Об’єднання ініціатив «Коло» вказує, що за підсумками останніх місцевих виборів  Волоткевич отримав 80 голосів підтримки, тобто 21,79%, і пройшов до Шепетівської міської ради.

У 2015 році, за інформацією ОІ «Коло», депутат задекларував 180 тис. 478 грн, з яких 143 тис. 735 грн становив дохід від підприємницької діяльності.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. Ось так, став депутатом і збільшив одразу доходи у 206 разів….ось воно покращення!

 2. нічого поганого в цьому на мою думку немає заробив той молодець цікаво що є люди які люблять копирсатися в чужій білизні

 3. Швобода прийде – порядок наведе!

 4. Якщо б вам колись доводилось би заповнювати ці декларації то знали, що ці 30млн гривень, це заробіток, з якого ще йде вираховування податків та плата працівникам та інші витрати. А чистий заробіток, то вже інша справа.

  • Ха! То дайте мені хоча б 3 млн “грязного” заробітку

   • Для початку займіться підприємницькою діяльністю, заплатіть усі податки та видатки і будете з 3 млн обігу геть не мати 100 тис заробітку, от така в нас податкова система

    • Я заробляю і так 100 000 на рік, а стану депутатом як цей Швабодівець ы буде у 200 разів більше. Така крана

 5. Що значить дай привикли дай. ви підіть і заробіть а не дай дай дай на всіх давалка зломається тут такі податки що переми 10 лямів заробив 100тис. дуже весело і з них ще на різні рекламації пішло а тут ще ці недолугі ДАЙ

 6. А тепер прошу НГП повідомити скільки цей пан Ігор сплатив податків за звітний період, тому, якщо там все чисто, його місце на Дошці Пошани нашої області.

  • Отже:
   73’719.57 (податок на прибуток 18%)
   6’143.30 (військовий)
   53’834.00 (пенсійний)
   загальна сума податків : 133’696.87
   ——————————————
   Отже з повного обігу 29’609’525.40, чистий його дохід склав 409’553.18, з яких він вже виплатив усі податки які я зазначив вище. І заробив він чисто на себе 275’856.31.

   • послухай бухгалтер, одне єдине запитання: ти хоч арифметику вчив троляка ти довбаний?

 7. отже ж народєц у нас. жах. хоча маю сподівання, що тих самих 2 тролі, що постійно днем і вночі пишуть гадості на Симчишина.
  Людина займається бізнесом, заробила 30 млн, чесно їх показала в декларації, заплатила мільйони податків, дає людям роботу і зарплату. Йому медаль треба давати і дякувати на кожному кроці. А ви тут лайном метаєтеся, убогі.

 8. Журналістам НГП не соромно за неправдивий заголовок та перший абзац?

 9. Бухгалтер не грамотний.

 10. Будь-який підприємець герой тоді, коли у людей є гроші. Бо тоді, є кому продати свій товар, а людям є за що купити. Я би хотів, щоб українці завжди були багатими та заможними. Тоді, я завжди буду мати, кому продати свій товар чи послуги і заробити такі мільйони, як написано у заголовку. Планка поставлена зависоко, буду старатись. 🙂

 11. дохід і оборот це трохи не одне і теж….. посіпаки

 12. З таким депутатом – членом комісії з питань житлово-комунального господарства – у його виборців також ЧУДОВО з тарифами та з газовими лічильниками?!

  • Тем неменее, дход в 30 лямов/год. для пидприемця это слишком много. это доход предприятия. значит он минимизирует налоги.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.