Чесно: у Хмельницькій облраді відсутня опозиція

У Хмельницькій обласній раді відсутня опозиція, про що свідчать результати аналізу голосувань “проти” та “утримався”.

Такі висновки зробив координатор кампанії “Стеж за грошима” ЧЕСНО в Хмельницькому Олег Черненко.

Фракція ВО “Свобода” голосувала у 2016 році “проти” чи утрималась у 2,54% випадків. При цьому партія наголошує на своїй опозиційності.

“Для порівняння, опозиційна “Самопоміч” у Харківській обласні раді має показник у 17%. Тому, можна стверджувати, що у Хмельницькій обласній раді опозиція фактично відсутня”, – вважає координатор.

Навіть персональний рівень опозиційних голосувань в депутатів вкрай низький. Так, у найбільш опозиційних депутатів “батьківщинівця” Володимира Федорчука та представника “Самопомочі” В’ячеслава Антонюка близько 5% голосувань “проти” або “утримався”.

Про причини фактичної відсутності опозиції в Хмельницькій обласній раді “Чесно” поцікавився у голови ради Михайла Загородного.

“Я не вважаю, що це нема опозиції. Так склалось з тої простої причини, що рішення якісно готуються. Досягаємо згоди при роботі в комісіях і вже на пленарних засіданнях є підтримка”, – вважає керманич області.

Варто зазначити, що за 2016 рік рада розглянула на 7 сесіях 284 питання. Якщо припустити, що одна сесія в середньому тривала 6 годин, то на розгляд одного питання з обговоренням різних членів фракцій рада витрачала 9 хвилин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Олегу Черненко *Чесно*.Людей хвилює що с 13 квітня по 23 квітня середньодобова температура впаде нижче 8 гадусів.Опалення відключили 1 квітня вперше за всю історію незалежності Украіни.*Стеж за владою*.

  2. *висновки* Порошенко с 1.01.2017 по 31.03 2017 в АТО загинуло 70 чоловік.Сайт управління безпеки дорожнього руху-С 1.012017 по 31.03.2017 дорожньо транпортні пригоди згинуло 555 чоловік травмовано 6280.Вся Украіна.

  3. Загородний правильно відповів. Головне не мати опонента, а приймати законні рішення. Як буде виглядати депутат не голосуючи за законне рішення тільки тому що вважає себе опозиціонером?

  4. Великий відсоток прийняття на сесіі законних рішень свідчить про постійний контроль з боку опозиціі та про тісну співпрацю керівництва та всього деп.корпусу. Сьогодні важливо не воювати один з одним, а спільно вирішувати важливі для людей і краіни питання. Тут видно адекватність і компетентність кожного депутата. Видно чи він вболіває за людей і справу чи тільки за своі партійні інтереси, тобто за себе.

  5. Координатор, цікаво кому Ви “координати” скидуєте … )))

  6. І когось це все дивує? Вся облзрада ( у повному складі) як і раніше ( як і попєрєдніки) лежить під Гладуняком. А ви дурні і далі слюні пускайте.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.