Фермери Хмельниччини досі не отримали компенсації за вилучених через чуму свиней

Фермери Вінницької, Луганської, Хмельницької, Полтавської, Кіровоградської, Запорізької, Київської, Черкаської, Чернігівської областей очікують 6 млн 253 тис. грн компенсацій за вилучених свиней через карантин, пов’язаний із африканською чумою свиней.

Про це повідомили у відповідь на запити у названих обладміністраціях, повідомляє УНН.

Зокрема, у Хмельницькій області за постраждалих від АЧС свиней у 2016 році фермерам досі не виплачено 250 тис. грн компенсацій.

Як писав НГП, торік через спалахи Африканської чуми було знищено 14,7 тис. свиней на Хмельниччині.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Чума на нашу голову! От би чуму на їхні голови.
    Головна чума на нашу голову це т.з. “революція гідності” та “майдан”.
    Вже час припинити усілякі спекуляції щодо досягнень т.з. “майдану” і “революції гідності” та визнати, що насправді ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг накрасти, основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції” (галицько-волинського, люмпенського чи кримінального походження, або просто підкуплених чи залучених обманом чи примусом), тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах (а насправді, суттєво порушував чинне тоді законодавство України, яке, до речі, не змінилося і на даний час). І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи, зразу добре зажити на Україні. Зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і самої держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення, не відбулася і т.з. “соціальна” революція. Тобто, насправді це була “революція негідності” за свободу “від здорового глузду”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.