Суд спростував звинувачення у корупції на адресу шепетівського міського голови

Апеляційний суд Хмельницької області скасував  постанову Шепетівського міськрайонного суду у справі, де Шепетівського міського голову визнано винним та притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

Про це повідомляє сайт міста Шепетівка.

Суддя Апеляційного суду Хмельницької області Вітюк І.В. постановила: постанову Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 07 лютого 2017 року щодо Полодюка Михайла Івановича скасувати. Провадження в справі про адміністративне правопорушення про притягнення Полодюка Михайла Івановича до адміністративної відповідальності за ч.І ст. 172-7 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП закрити, на підставі п.1 ч.І ст.247 КУпАП за відсутністю в його діях складу адміністративних правопорушень. Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.

Таким чином всі звинувачення на адресу шепетівського міського голови були спростовані у судовому порядку.

Але на цьому ця історія не завершилась. Михайло Полодюк звернувся до правоохоронних органів, щоб вони дали правову оцінку керівнику апарату Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області, який на офіційному сайті установи дозволив собі розмістити заключну частину постанови, яка ще не набрала законної сили. Треба також зауважити, що до цього випадку, на офіційному сайті шепетівського суду жодного разу не розміщувались постанови, рішення чи навіть новини, які б на них базувались.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. За надбавку корупція? Особу, яка склала корупційний протокол та його керівника потрібно ЗВІЛЬНИТИ і ще й звинуватити у дезорганізації роботи органу місцевого самоврядування і службовій недбалості, оскільки є очевидним що міський голова змушений був конкретно відволікатися від справ громади щоб побороти цей блуд.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.