“Хмельницьке ШБУ-56” продовжує вигравати мільйонні тендери на дороги попри кримінальні провадження

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області розтендерила майже 5 млн. грн на ямковий ремонт автошляхів державного значення.

Як повідомляється у системі “Прозорро”, перемогу з мінімальною різницею здобула ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56”. Підрядник повинен провести ямковий ремонт струменевим методом на ділянках доріг державного значення Р-32 Кременець-Біла Церква-Ржищів км 102+247 – км 137+540 і Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка км 191+400 – км 252+430.

На електронних торгах єдиним конкурентом виступило тернопільське “ТОВ Техно-Буд-Центр”, цінові пропозиції якого були вищими на 0,1% і 0,04% від ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56”.

Крім цього, “Хмельницьке ШБУ-56” не залишило шансів для ТОВ “Спільне німецько-українське підприємство “Автострада” і за “кращою ціною” 58,5 млн. грн готується підписати договір на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка (через м. Вінницю).

Як писав НГП, у грудні 2016 року співробітники ГПУ та СБУ провели обшуки на ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ і ПП “Аграрна компанія 2004”. За даними слідства, обидві фірми є пов’язаними та фігурують у кримінальному провадженні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Лабазюк вже всьо “порешал”!

  2. Ну виставили кращу ціну та виграли….

  3. сережа снова в теме..весной тему двигает осенью заносит..круговорот вещей в природе..

  4. в набу его надо сдать.один махровый криминал.

  5. В Європі підрядчики роблять дороги для людей і той же час заробляють на цьому гроші, а в наших ціль заробити тільки гроші, а дороги – а ну їх Ж…ПУ, зробимо ямковий а там знову тендер і так з року в рік!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.