Розробники презентували хмельничанам чотири концепції Молодіжного парку

Юні архітектори розробляли чотири концепції створення Молодіжного парку у Хмельницькому.

Як повідомляє сайт міської ради, візуалізацію усіх чотири концепції можна переглянути на цифровій платформі Іssuu. За підсумками зворотнього зв’язку буде створена загальна концепція та проект парку. Остаточний проект парку буде презентовано 24 червня на фестивалі GREEN FEST 2017.

Колаж з концепції Молодіжного парку

Колаж з концепції Молодіжного парку

1 концепція  

Опис: В парку “Молодіжний” вже є своя атмосфера, яку важливо зберегти не перенасичуючи його різними функціями. Основні цінності, на яких побудована дана концепція – відкритість, безбар’єрність, безпека та універсальність.
Автори: Христина Коляса, Максим Васалатій, Ірен Кухар, Марія Павлишак, Вадим Шишка.

 

2 концепція

Опис: Головними принципами були: не перенавантажити простір функціями, зберегти і використати існуючий ландшафт, зберегти як перевагу проглядовість, а також неформальність відпочинку, на противагу парку по-сусідству.

Автори: Олександра Нарижна, Ірина Демянюк, Назар Павлеса, Анастасія Малашенко, Олена Джула-Райфшнайдер

 

3 концепція

Опис: Оскільки парк вже є унікально красивим, основна закладена в пропозицію ідея – “не нашкодити”.  Зробити все, щоб залишити парк парком – чіткіше відділити його від пляжу з півдня і від майбутньої вулиці з півночі.
Автори: Андрій Бєляєв, Ліза Чабан, Іван Джула, Дмитро Райфшнайдер

4 концепція

Опис: Молодіжний парк – це простір, який дає можливість розвитку нового суспільства, яке є платформою для того, щоб змінювати образ міста. Основна концепція базувалась на тому, що цей простір має бути не лише для молоді, він має бути місцем де кожен почуватиме себе комфортно. І навіть людина літнього віку зможе сказати: “Це мій молодіжний парк”.
Автори: Тетяна Румілець, Ірина Волинець, Марта Голяка, Галина Стрипа, Максим Кухар.

 

Голосувати можна у соцмережах  Фейсбук та Вконтакті. 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Усі концепції однакові-збереження існуючого парку, і це добре. У Сполучених Штатах , де я живу, парки доглянуті, чисті, багато газонів, що регулярно підстригаються, пішохідні та велосипедні доріжки, старі дерева особливо охороняються , деякі парки мають ландшафтні водоспади. Наш парк дуже гарний, його просто треба доглядати, не шкодувати грошей. Можна добавити ботанічний сад.

  2. !Юні архітектори”?! Дослідили б тему перед тим як писати, взяли б коментар у когось з організаторів.

    Насправді рівень цих архітекторів на голову вищий за те, що звикли будувати у Хмельницькому.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.