На посаду директора Хмельницького обласного літературного музею претендує четверо кандидатів

6 квітня за участі першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний літературний музей».

Про це повідомляє Хмельницька обласна рада.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради Михайла Загородного до складу конкурсної комісії увійшли депутати обласної ради Ніла Островська, Артем Ромасюков та Віталій Бандирський, представники громадських організацій, трудового колективу та професійних спілок: Ростислав Балема, Сергій Єсюнін, Дмитро Казанцев, Галина Казанцева, Петро Маліш та Олег Погорілець.

Однак Артем Ромасюков повідомив присутніх про свій вихід зі складу конкурсної комісії у зв’язку із наявністю у нього потенційного конфлікту інтересів. Отож, відразу було проведено повторне жеребкування і на заміну представником від обласної ради  до складу конкурсної комісії включено Тетяну Зеленко.

Під час розгляду чергового питання порядку денного члени комісії вирішили допустити до участі у конкурсному доборі трьох кандидатів: Володимира Горбатюка, Ігоря Западенка та Володимира Захар’єва. Четвертого претендента – Сергія Щура – також допущено до участі у конкурсі, але за умови надання управлінням культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації висновку щодо відповідності його кваліфікаційним вимогам.

Наступне засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний літературний музей» буде проведене 25 квітня 2017 року о 11.00. у каб.243.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.