У Хмельницькому мають ліквідувати ямковість на основних автошляхах до початку травня

У місті активно ліквідовується ямковість на дорогах. Понад 2 тижні щодня, окрім неділі, одночасно на автошляхах міста працюють 7-8 бригад. Так, наразі тривають роботи на вулицях: Чорновола, Озерна, Панаса Мирного, Козацькій, Купріна, Львівське Шосе, Толстого, Кам’янецька, Героїв Чорнобиля, Пушкіна.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

«Я дав доручення кинути максимум сил на ліквідацію ям, що з’явилися після непростої зими, –каже міський голова Олександр Симчишин. – Ми вже завершили усунення ямковості на 22 вулицях, зараз працюємо ще на 9-ми. Поряд з тим на 4 вулицях здійснюється капітальний ремонт. Поточний розпочнемо приблизно через місяць. Розумію водіїв, які нарікають на стан доріг. Разом з тим прошу відповідно поставитися і до комунальних служб та підрядних організацій, які виконують ремонти. Так, цими днями на дорогах багато спецтехніки і це подекуди ускладнює рух містом, але у той же час дасть нам змогу вже за місяць їздити по кращих дорогах».

На ліквідацію ямковості по основних автошляхах та тих, де курсує громадський транспорт, міський голова дав час до 1 травня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Едрен батон. На Пилотской напротив костела на светафоре неделю назад бригада потела и яму асфальтировала. Результат: после вчерашнего дождя там снова ямы!
    Пан Симчишин пора кому то руки ломать и зарплаты лишать!!!

    • Нет лучше просто перестанут красть и пиарится. сделали меньше но надежно. а так украли, на остаток надо масштаб работ показать, вот и везде всего не досыпается и потому деньги хмельничан розмываются дождем

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.