Завербована російськими спецслужбами українка планувала теракт на Хмельниччині

Співробітники Служби безпеки України попередили на Хмельниччині терористичний акт спланований та підготовлений представниками російських спецслужб.

Про це повідомляє передає “Главком” з посиланням на прес-центр СБУ.

«Правоохоронці встановили, що для виконання диверсійного завдання завербована особа мала отримати в Одесі вибухівку, відправлену представниками спецслужб РФ, які перебувають у невизнаній Придністровській Молдавській Республіці. Оперативники СБ України затримали кур’єра на одеському автовокзалі після одержання пакунку та вилучили з нього вибуховий пристрій в еквіваленті шістсот грамів тротилу», – йдеться в повідомленні.

У рамках відкритого раніше кримінального провадження співробітники СБУ задокументували, що представник ФСБ у січні поточного року завербував мешканку Хмельницького через сторінку в одній з російських соцмереж. З ідейних міркувань вона погодилася співпрацювати з російською спецслужбою, інформують у СБУ.

За інформацією контррозвідки СБУ, цей куратор зараз перебуває у «відрядженні» в тимчасово окупованому Луганську, де займає «високу посаду» у так званому «МДБ ЛНР».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Сепаратистка (предательница) !

  2. Завалити суку

  3. Ага, ага огрядна пані під 100 кг схотіла підірвати шось? В таке можуть повірити лише стало хмельницьких баранів, зомбованих ненавистю до москалів…. телевізором та інтернетом, а тим часом населення обдеруть до нитки…. а люди все будуть ловити тіток-диверсантів з бомбою у фартуху і і вітром у голові.. спосіб вербовик… чеерз соцмережу, яка повністю проглядається всіма спецслужбами….. а наші хмельницькі СБ клоуни по черговій зірочці отримають…. АРТИСТИ…. в цій схемі половина всієї групи- працівники СБУ.. проте народу треба світа і вогників…. немає ще коментів СПАЛИТИ СУКУ… і ще на площі… щоб радості було ХЛІБА І ВИДОВИЩ, немає хліба .. то дайте стаду хоча ди видовищ…

  4. Ідиотизм.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.