У Шепетівці продали за 311 тис. гривень два гектари землі у центрі міста

Шепетівською місцевою прокуратурою шляхом опрацювання рішень Шепетівської міської ради на предмет законності відчуження на території міста земель несільськогосподарського призначення виявлено факт продажу землі за заниженою ціною.

Так, у червні 2015 року рішенням міської ради вирішено продати фізичній особі – орендарю земельної ділянки 2,1 га землі, яка була надана в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Землі промисловості, розташовані у центрі міста Шепетівки, відчужено за 311 тис. грн., тобто за ціною близько 14 грн. за квадратний метр.

Водночас, встановлено, що вартість вказаної землі занижена близько на 2 млн. грн.

Внаслідок цього місцевий бюджет недоотримав значну суму коштів.

За вказаним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки).

«Наразі триває досудове розслідування, проведення якого доручено слідчому відділу Шепетівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області», – повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар.

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Свобода і там рулить! Коли ви вже ненажери наїстеся? тільки не потрібно мені співати проте, що для вас земелька то – святе!

  2. Швобода прийшла порядок навела!

  3. До чого тут Свобода? Рішення приймали депутати, а не міський голова

  4. Претензії прокуратури не за адресою. Ось тут розжовано http://shepetivka.com.ua/novyny/suspilstvo/3535-prokuratura-zvynuvachuie-shepetivsku-misku-radu-u-zanyzhenni-tsiny-na-zemli.html

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.