Е-декларація люстрованого голови сільради на Кам’янеччині: жив на одну зарплату, майже вся нерухомість на дружині

Голова Колибаївської сільської ради на Кам’янеччині Михайло Желізник задекларував дві земельні ділянки загальною площею 11 тис. кв.м у передмісті Кам’янця. Натомість син Михайло минулого року зареєстрував землю у с. Довжок на 1000м2, вартість покупки не зазначається. Фактично всі земельні ділянки зареєстровані на дружину чиновника Олену:  1000м2 у Старій Ушиці та три ділянки загальною площею 54 тис. кв.м у с. Довжок.

Відповідні дані випливають з електронної декларації чиновника.

Два житлові будинки по 154, 4 та 96,5 м2 також оформлені на Олену Желізник.

Голова Колибаївської сільради користується автомобілем VOLKSWAGEN Passat 1996 р.в., а дружина їздить на Toyota Camry 2010 року випуску.

Минулого року Михайло Желізник отримав 133 тисячі гривень зарплати та 700 гривень допомоги від Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

2016 року сім’я Желізників повернула частину кредиту у 1577 гривень за житловий будинок.

Із заощаджень вказано лише 3 тисячі доларів готівки у пані Олени.

Як повідомляв НГП, Михайло Желізник з 2010 по 2014 роки обіймав посаду голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. Попри тиск громадськості звільнився лише після втечі Януковича.

Як відомо, особи, які обіймали державну посаду сукупно не менше одного року у період з 25 лютого 2010 року до 22 лютого 2014 року підпадають під дію Закону Україин “Про очищення влади”. За законом, люстровані посадовці не мають право на державну службу впродовж 10 років.

Прізвище Желізника знаходиться у люстраційному реєстрі.

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.