З початку року чиновники хмельницької мерії отримали з бюджету понад мільйон гривень для вирішення соціально-побутових питань

Громадська організація «Нагляд» оприлюднила у соцмережі відповідь на запит щодо нарахованої заробітної плати працівникам виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Громадських активістів здивувало, що для вирішення соціально-побутових питань працівників лише у лютому цього року було нараховано більше ніж півмільйона гривень.

«Які ж такі соціально – побутові проблеми виникають у посадовців міськвиконкому? Так ще й здорожчають щороку для бюджету міста у геометричній прогресії! Зверніть увагу: лютий 2017 року – допомога на вирішення соціально – побутових питань – майже 600 000 грн (!)»

2121

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. Людям дали матеріальну допомогу, щоб вони при своїх посадових окладах 1723 гривні на місяць в лютому за борги за комунальні послуги хоть розрахувалися.
  В прибиральниці посадовий оклад 3200 і субсидія, в головного спеціалісту виконкому 1723 гривні і без субсидії.

  • А хіба зарплата цих людей складається тільки з окладу? Там ще є кілька видів доплат, надбавок, премії в кінці кінців. Так що не лукавте!

   • Подивіться наші декларції. До речі, там вказані суми нарахованих зарплат, а не отриманого на руки. В мене, головного спеціаліста, разом зі всіма надбавками і преміями в 2016 році в місяць зарплата була від 2700 до 3500 на руки (залежно від кількості робочих днів в місяці). Звісно, з такими зарплатами які в нас соціально-побутові проблеми)))
    В лютому 2017 року така сума вийшла тому, що багато людей одночасно написали заяви на допомогу, до речі, яка їм гарантована законом. Бо опалювальний сезон без субсидій пережити нелегко, повірте на слово.

  • Соціально-побутові проблеми зараз практично у всіх. А цим людям їх вирішувати маємо ми з вами (за наші податки)?

   • Всі мають право так само написати заяву на матдопомогу в приймальні громадян, минулого року здається мешканцям міста виплатили більше 14 млн грн. Теж з ваших податків. Хай не платять?

    • Не прямий підкуп виборців склав 14 лямів? а не охренел наш мерік. За нього і проголосують люмпен, та соціально не активні виборці, як на цих виборах.

    • Право то мають, а от чи отримають? Грошей на всіх вистачить? Уявіть, що всі прийдуть. І будьте впевнені – так обгрунтують свої соціально-побутові проблеми, що плакати захочеться.

   • Можливо Ви не в курсі працюючі теж платять податки. З зарплати в 3,5 тис. грн. сплачується більше 800 грн. податків. Так, що не потрібно писати, що держслужбовці живуть за рахунок підприємців. Якби всі підприємці чесно платили хоча б 10 % від того, що заробляють, то жили б всі набагато краще. Бізнес, то в тіні

  • Все бухгалтеры пиз…ны – это знают даже дети.

 2. Швобода прийде – порядок наведе)

 3. О, да, це справді мегавикриття! Людям раз на рік дали по додатковому окладу – це ж біда. От судді і тп у нас чесні – на голу зарплату живуть. А, точно, зарплата в них просто в рази більша 🙂 Подивіться декларації працівників виконкому і позаздріть їх “шикарним зарплатам” зі всіма доплатами, зараз же все прозоро. Чому ж цей “Нагляд” не поцікавився, скільки працівників (не чиновників)виконкому отримали ту матдопомогу і які то були суми?
  Зараз продавець в магазині отримує більше, ніж головний спеціаліст виконкому чи ОДА, облради.

  • Тут є два варіанти вирішення проблеми:
   1. Тим працівникам міськвиконкому, які заздрять доходам базарників, піти працювати на базар і отримувати стільки ж. Але попереджаю, там треба працювати, а не штани просиджувати з 9-00 до 18-00.

   2. Скоротити штат міськвиконкому в два рази, а фонд зарплати залишити той самий. Відповідно і зарплата “трударів” підвищиться вдвічі.

   • Давайте всі підемо на базар працювати)) А, так, тоді ж не буде базарів, бо не буде доріг, економіки, інвестицій і тп. Бо хто ж цим всім займатиметься?
    Мабуть не даремно тисячі років тому придумали, що хтось має здійснювати управління населеними пунктами.

    А зарплати працівників виконкому не залежать від кількості працюючих. Знаєте, оклади і граничні розміри премій службовців самоврядування визначаються на загальнодержавному рівні. Більше – не можна, навіть якщо працювати за трьох))) Так що ваші варіанти далекі від реальності.

    • “…не буде доріг, економіки, інвестицій і тп. Бо хто ж цим всім займатиметься?”

     А зараз хіба цим хтось особливо займається? Дороги в місті – колеса скоро повідлітають, інвестицій не дуже видно, а вся економіка міста – це той самий базар.

     А стосовно граничних розмірів премій… Підскажіть нормативний акт, яким визначено граничний розмір саме премій, бо по окладах і надбавках я з Вами погоджусь.

     • на яких вулицях? в Хмельницькому дороги набагато, повторюся ще раз набагато кращі чим наприклад в Кам’янці, Черкасах, Києві, Житомирі (це де я був останній місяць).

     • Чогось про Вінницю Ви не згадали. А там проїхатися містом – одне задоволення. Дороги рівні, розмітка нанесена, світлофори “грамотно” регулюють рух. От на кого потрібно рівнятись, а не на Камянець чи Черкаси.

     • після зими у Вінниці дороги ще гірші ніж в Хмельницькому. Поїдьте подивіться. Тільки поїдьте по місту хоча бт години дві-три

     • І у Тернополі дороги не має, Хмельничанам гріх скаржитись

     • в Хмельницькому дороги найкращі, це факт.

     • Доводиться частенько їздити за кордон, тому можу сміливо стверджувати у нашому місті дороги краще ніж у ряді країн Європи!

     • Якщо десять разів сказати слово “цукор” – солодше в роті не стане.

  • Про що ви тут пишите, подивіться про засновників і голову правління так званого “нагляду”, одні бандюки думають що їм зараз 90-ті. Голова правління Чалюк О.О. відомий у злочинному світі за призвиськом “ЗУБ” та інші учасники так званого контролю за діяльністю виконавчої влади. Нехай задекларують свої статки і звідки в них вони, квартири, машини притому, що всі є членами громадської організації, звідки і хто фінансує так звану громадську організацію.

 4. саме смішне в цій історії – це те, що ГО Нагляд це Чернілевський і Стєпанова, які кожен рік отримували ту саму матеріальну допомогу.

  • Правильно, вони кращі за цих були, то нехай народ знає що в нас за влада наразі.

  • Нехай члени ГО”Громада” Чернилевський і Стєпанова покажуть за час своєї роботи в Хмельницькій міській раді скільки вони отримували матеріальної допомоги особисто, а потім пишуть за інших підлабузники “Чалюка і компанії”.

   • отримали, не отримали. нероб працевлаштували своїх, роботу не роблять тільки агітують, ще їм за це мат.допомогу!!!

 5. Провина очільника ОДА Корнійчука в черговий рах підтверджена!!!

 6. зуб -чепушило недоразвитое

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.