Приватизація “Хмельницькобленерго” прописана у Меморандумі МВФ

Міжнародний валютний фонд після прийняття рішення 3 квітня про виділення Україні четвертого траншу кредиту за програмою розширеного фінансування EFF у розмірі 1 млрд. дол. опублікував нову редакцію Меморандуму про співпрацю.

В документі міститься перелік умов, які Україна повинна виконати для продовження кредитування, пише “Главком”.

Меморандумом передбачена приватизація у 2017 році шести об’єктів: найбільшого виробника аміаку і карбаміду Одеський припортовий завод, державної енергогенеруючої компанії «Центренерго», а також енергопостачальної компанії «Харківобленерго», «Запоріжжяобленерго», «Миколаївобленерго» і «Хмельницькобленерго».

Як писав НГП, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, перебуваючи на Хмельниччині, заявив, що компанії зі світовими імена мають приватизувати українські обленерго.

Довідково. Фонд держмайна переніс приватизацію 70% акцій “Хмельницькобленерго”, 70% “Миколаївобленерго”, 65% “Харківобленерго”, 50,9% “Тернопільобленерго” на початок 2017 року, тоді як раніше приватизація цих енергокомпаній планувалася на грудень 2016-го.

Інтерес до купівлі обленерго проявили понад 15 інвесторів, зокрема з Індії, Угорщини, Австрії, Польщі та США.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. А чому обленерго не може належати громаді області, яка б отримувала прибутки від діяльності? Чому треба віддати те, що дає прибуток?

  • ні від вас ні від громади (80 % обласної ради стадо зі значками) нічого не залежить. І від києва вже нічого не залежить

 2. Лохи які хотіли світлого майбутнього собі і своїм дітям де ви сховались??? Невже такі сліпі і не бачите що в українців ця влада забере геть усе і світло і газ і землю теж. То хто продав Україну яник чи порох????

  • земельку то уже небось “распилили” несколько транснациональних кампаний” где реальные собственники те же, что наполняют баксами фонды типа ” Франклин темплтон” которые через МВФ дали кредит))) Каждый ожидает купить по несколько мил. га. которые аккумулирует для них например петя, через верных собирателей земель типа герегушки. в нашей обл. Вообще, то что сделалось, через лет так 20-50, наши потомки назовут предательством, инициаторов и активных проклянут.

 3. А откуда рыжий тогда бабло на содержание “Шахтера” будет брать? А так отхватит на шарика и будет лохам по футболу 1 угольков бразильских показывать.

 4. З цього повідомлення маємо зрозуміти, що дуже швидко електроенергію будемо купляти в якогось індуса чи іншого зарубіжного заброди, хоч АЕСи, як і електролінії збудовано за народні гроші, а Порошенко, Гройсман та немало депутатів ВР
  за вирученні гроші вагомо поповнять свої бездонні кишені
  щодо депутатів – то більшість з них – це безпривязне стадо, які не тримаються своїх робочих місць. А може на них напала африканська чума? Тільки ж картки їхні для голосування якимось чином перебувають постійно на місці. При реєстрації табло запевняє, що в залі їх 360-380, а голосують, як було видно з телеекрану 6 і 7 квітня, “за” аж 40-70, 1-2 – “проти” – 10-20 – “утрималось”. А де ж решта? На табло читаємо: 250-270 “не голосували” Ото ї є стато безпривязних голів, які перебувають на відгодівлі за рахунок народних грошей. які крім шкоди нічого доброго для людей не зробили, не роблять і робити не будуть. То навіщо обирати таку ораву По 2-3 чоловіки від громад кожної областіі ніяких партій, ніяких самовисуванців.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.