Директор хмельницької школи попався на дрібній крадіжці

Директора хмельницької ЗОШ №25 Івана Душкевича визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 51 КУпАП.

Таку постанову виніс Хмельницький міськрайонний суд 24 березня.

Згідно з матеріалами справи, 2 грудня минулого року, перебуваючи в приміщенні хмельницького гіпермаркету «Епіцентр», освітянин викрав скотч прозорий Аленор СМД-2А на суму 53 грн. 90 коп.

Вина директора школи підтверджується зібраними по справі та дослідженими в судовому засіданні доказами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення АА №082629 від 02.12.2016 року, рапортами працівників поліції від 02.12.2017р., довідкою ТОВ «Епіцентр К» про вартість викраденого товару.

Сам Душкевич у суді свою вину визнав повністю.

Таким чином, суд оштрафував директора школи на 340 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Очень хороший пример для подрастающего поколения. Чем раньше начнут, тем больше шансов догнать шоколадного барона.

 2. “Свобода” рулить. Директор школи ???

  • ти ідіот? причому тут Свобода? Душкевич балотувався від Народної партії, Народного контролю, це людина Корнійчука.

   • Це людина Міщука, не перегинайте, Симчишин людину Конійчука і близько не підпустить до керування установою

 3. дешевый клептоман..ну хорошо хоть не мобилу отжал на гоп стопе..

  • Телефоны в нашей стране имеет право только премьер жать.)) Этому еще расти и расти))

 4. І як такий директор ще займає посаду директора?

 5. А я знаю Григоровича тільки з кращого боку і вже не перший рік, і відповідально можу сказати що він порядна людина і справжній чоловік. Не можу сказати як так сталось з тим скочем (припускаю що може руки були зайняті сунув той скоч в кишеню чи ще щось таке), але людина він порядна і гідна.
  А щодо того чия він людина. то моя думка наступна.
  Не секрет що досить багато директорів шкіл Симчишен замінив на своїх, ті хто залишився то тих не з могли замінити чи вони присягнули на вірність Сему. Душкевича очевидно не змогли замінити чи зняти а в ноги Сему він падати не захотів , от я так розумію тепер його знімуть за скоч та ще й показово. Так що робіть висновки !!!!! Задумайтесь про те якого розголосу набув цей інцидент зі скочем! І кому це потрібно?

  • Хватить виправдовувати злодіїв визнаних винуватими судом. Ось тоді може і жити по іншому будемо. А так “активісти майдану” вимагали гроші, а алім міщук волає, що це політичний тиск, цей недодиректор вкрав товар – теж шукаєте політику. Може їх путін надоумив це зробити??? Подивіться на життя тверезими очима, а не завченими фразами. Перестаньте будь якими засобами виправдовувати дебілів і все стане на місця.

  • клептоманией страдают и в голивуде….шо за бред сразу все на политику валить..может скотч ему подкинули..

 6. Ось він настоящий “сволотівський” рівень вихованості і патріотизму!!! Терміново перевести на вищестоячу посаду!!!)))) В зами недомера його!!!

  • А найбільший прикол, що Іван Душкевич – етнічний росіянин, народився у м. Коврові РФ, першою і рідною мовою його була російська. Ну, що, ату його, свободівця-націоналюгу, галичанина-западенця, так?))) А я знаю Івана як хорошу людину, чесного і прямого
   товариша ще з студентських років. Мля, крадіжку знайшли, специ!

 7. Скоч – це Скочеляс.

 8. Сказати, що я в шоці, це нічого не сказати. Але сталося все таким чином: дійсно, по власній необережності, я відволікся на те, щоб поговорити по телефону і не проплатив один цей будівельний скотч. Я тримав все в руках. Щоб не заважало мені говорити по телефону, я один поклав в кишеню й так, на жаль, забув його проплатити. Я ще продовжував говорити перед входом. Підійшли ці охоронці і зразу чомусь поліція. Звинуватили мене в тому, що я вкрав. Я намагався пояснити. Кажу: «Люди добрі, я директор школи, я не буду красти». Я зразу признався. Кажу: «Без питань». Ніхто мене там не слухав. Щось таке враження склалося в мене, що вони так зраділи, що вони мене впіймали. Слухайте – просто жах, – розповів директор ЗОШ №25.
  Посилання на джерело: https://vsim.ua/Podii/direktor-zosh-25-rozpoviv-yak-vinis-skotch-iz-epitsentru-10599354.html

 9. Вашу ма… Там, де тирять тисячі і сотні тисяч, соромливо посилаєтесь на прес-релізи без вказування на конкретну особу чи фірму. А тут за півста гривень таке пресування. НГП, ви нездорові?

  • Це ж через такі дописи довіра до нас падає і люди кажуть про нас, журналістів, отаке:
   Преса нині стала гидотною. Вона ганяється за сенсацією, їй потрібні вбивства, згвалтування, педофіли. Про нормальних людей вони не пишуть. А за виставлені публічно неперевірені факти потрібно відповідати.

   • Звичайно, винні журналісти, суддя, який виніс рішення, той хто дзвонив директору на телефон, через що він з якогось переляку засунув скотч у карман. Тільки не директор.
    Вина директора школи підтверджується зібраними по справі та дослідженими в судовому засіданні доказами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення АА №082629 від 02.12.2016 року, рапортами працівників поліції від 02.12.2017р.
    А Цимбалюку радив би перечитати ряд своїх матеріалів у “Прибузькій зорі” – от хто мастак чіпляти ярлики та компроментувати журналістику

    • Михайло Цимбалюк своєю робочою біографією найбільше підриває довіру до журналістики..

     • Шановні! А судді хто? Ви всі такі білі й пушисті, ніколи нічого не забуваєте? Але собі, коханому, можна вибачити, а це ж директор!
      Чи ви не розумієте, що журналісту плювати, яка це людина, чи можна взагалі цей випадок вважати крадіжкою. Йому потрібна сенсація будь-якою ціною. Знайдіть хоч одну статтю в газеті “Всім”, де вони розкривають хабарників, злочинців, які вбивають, крадуть мільйони. Зась! А тут і дешево, і сердито. Ганьба!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.