Прокуратура добивається повернення громаді частини приміщень хмельницької “підземки”, яка відчужена

Хмельницька місцева прокуратура судиться з місцевими ТОВ “Либідь”, ПП “Ді Ай Сі” та ПП «Експресс», які відчужили комунальне майно на перехресті вулиць Кам’янець-Подільська (центральний підземний перехід).

Відповідне провадження 30 березня відкрив суддя Господарського суду Сергій Гладій.

Прокурори оскаржуть договір купівлі – продажу магазинів загальною площею 371,2 кв.м, розміщені у “підземці”, укладений 6 лютого 1997 року приватним підприємством „Коріл та ПМП “Ковчег”; договір купівлі продажу магазину загальною площею 371,2 кв.м,  укладений 31.12.2015р. ТОВ „Либідь та ПП “Ді Ай Сі”; а також витребовування 60 нежитлових приміщень (подрібнених з 371 “квадрата”) на користь територіальної громади міста.

Як писав НГП, 17 березня Хмельницький міськрайонний суд арештував 60 нежитлових приміщень комунальної власності загальною площею 371,2 кв.м, що розміщені у підземному переході (на перехресті вулиць Кам’янецької-Подільської) і незаконно перейшли до ПП “Ді Ай Сі” та ПП «Експресс».

15 лютого Хмельницький окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення державного реєстратора від 30 грудня 2015 року про реєстрацію за ТОВ “Либідь” права власності на нежитлові приміщення – приміщення магазинів загальною площею 371,2 кв. м., які розташовані в підземному пішохідному переході на перехресті вулиць Кам’янецька-Подільська у Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. а с этими “меценатами” по другому хер побазаришь..хорошее начинание..

  2. Надо копать глубже и начинать с плазы. На каком основании и на какие бабки она появилась. А то кроме рассказов про подушки от гражданки Кальгофер-Кацемир других басен не было слышно.

  3. Старий злодій коцемир закрав землі біля хмельницького,будівлі.А мальвіна з валєрою торгують і в оренду здають. Все мало і мало,горлом вже лізе.Ублюдки.

  4. Так суки ті Кольгофери кинули Магаляса і Головко на землю в центрі міста і побудували зі Скочелясом і Афійчуком Квартал

  5. они многих кинули

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.