Декларація нардепа Шиньковича: 600 тис. грн подарунку від батька, новобудова та земельна ділянка на Київщині

Народний депутат України Андрій Шинькович задекларував 229,5 тисяч доларів, 240 тис. гривень та 2,7 тис. євро готівки. В банку нардеп тримає майже 45 тисяч гривень.

Ці дані випливають з копії е-декларації політика, яка оприлюднена на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Минулого року політик отримав майже 160 тис. грн. зарплати, 169 тисяч на відшкодування витрат, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень та 4 тисячі гривень на відрядження.

2016 року Шиньковичу пощастило отримати від батька 608 тисяч гривень подарунку у  грошовій формі, проценти з банку склали 2780 грн. Дружина Аліна задекларувала 45 тис. грн. заробітної плати та 10,3 тис. грн. виплат при народженні дитини.

У власності родини Шиньковичів зареєстровано автомобіль Mitsubishi Pajero Sport, Volkswagen Golf та Toyota Corolla.

Нардеп також має у власності квартиру у Києві на 26,2 «квадрати» та земельну ділянку у 1200 кв. м на Київщині.

Окрім цього, у свої декларації політик вказав ще одну київську квартиру на 81,2 квадратні метри, яка оформлена на ТОВ «Компанія з управління активами “Валприм”» та квартиру у місті Вінниця, що належить Шинькович Ніні Олексіївні.

Минулого року народний депутат придбав земельну ділянку на 5 тисяч квадратних метрів у Васильківському районі Київщини. Відповідна покупка обійшлась Шиньковичу у  майже 150 тисяч гривень.

Також на Київщині у нардепа з’явився об’єкт незавершеного будівництва на 209,5 кв. м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. ЖУЛИК !!!

 2. Велика частина цих, особистих, коштів залишилась на окрузі у вигляді індивідуальних матеріальних допомог, будівельних матеріалів, обладнання тощо. Беріть приклад.

 3. Не знаю, що там знайшли сенсаційного для цілої статті на порталі, одна з самих нормальних декларацій. Навідміну від посадовців на керівних посадах…

 4. Знаю точно що Шинькович надає матеріальну допомогу хворим людям із своєї заробітної плати! Всю заробітну плату віддає тим кому кошти необхідні! Це багато про що говорить про нього як про людину!

 5. Він в нас в районі проводить багато робіт, на вирішення яких не здатна місцева влада, надає різноманітну допомогу! Побільше б таких депутатів в Україні і жити стало б легше!

 6. В народні депутати Андрій Васильович прийшов не з чиновничого крісла, а з великого бізнесу, де він був ТОП-менеджером та займав посаду заступника Генерального директора мережі ТЦ “Епіцентр”. Тому, дана декларація не викликає сумнівів, на відміну від декларацій депутатів, які займають свої крісла близько 10 – 15 років, та показують статки в міліони доларів!

 7. Дуже популярний став Андрій Васильович для НП, “особливо” декларацією, а чомусь написати що Андрій Шинькович сприяє в проведенні ремонтів в садочках, перекритті дахів в школах, меблі для учнівських класів, допомога ФАПам та лікарні- це не треба випячувати, а просто сказати добре слово, а навіть подякувати, бо ж ніколи і ніхто з народних не допомагав і не спілкувався з людьми стільки скільки Шинькович, цей округ ніколи не знав такої підтримки та допомоги, а в ДЕКЛАРАЦІЯ ….

 8. ну і шо там такого? нардепи ..
  він не міністр !!!

 9. А ми вдячні Андрію Васильовичу за його розуміння і підтримку, скільки вкладено і багато зроблено в районі завдяки його наполегливості і енергії, а декларації аналізувати-це не є велике мистецтво, та й що там аналізувати, краще подивіться на справи, які вирішено

 10. Ось гарна новина- сьогодні Едуард Валігура, хлопченя , який чекав та надіявся на пересадку нирки, вранці вилетів до Білорусі для проведення операції по пересадці – і це все за сприяння та при підтримці Андрія Шиньковича та його помічників, справи самі за себе говорять

 11. жуліки за кордоном в офшорах кошти ховають. Андрію Васильовичу дякую за допомогу у лікуванні сина.

 12. Нажаль, незалежність незалежного громадського порталу викликає сумнів.
  Декларація Андрія Васильовича, порівняно з деклараціями інших нардепів – дуже і дуже скромна. Це перше. А друге – те, що і до депутатської діяльності Андрій Васильович працював і заробляв.
  І робота Андрія Васильовича на нашому окрузі – значна. Варто загадати лиш будівництво будинку культури в Теофіполі. Що до нього робили його попередники? Будинок культури стояв 25 років занедбаний.
  Андрій Васильович, як людина рішуча відповідальна, взявся за цю справу, і я переконаний що доведе її до кінця.
  Від виборців повна підтримка! Так тримати! Конкретні справи – ось про що потрібно писати.

 13. Андрій Васильович активно працює з виборцями та на своєму окрузі, навідміну від “списочників”. Багато чим допомагає і всіляко сприяє розвитку районів на яких його обрали, не говорючи вже про продуктивну роботу в ВР. Справді, побільше б таких депутатів і був би толк в країні!!!

 14. Знову “незалежний” (в лапках невипадково) громадський портал робить з мухи слона, а з чесної декларації “сенсацію”. Знаю Андрія Васильовича особисто, це Людина з Великої букви. Його робота в Верховній Раді заслуговує на повагу, а робота на окрузі неоціненна.

 15. Хочу подякувати Андрію Шиньковичу за його працю та за увагу до простих людей. В нас на Ізяславщині за жодного депутата, що передували йому, не було зроблено навіть малої частки тих справ, що зроблені за його сприяння. Нарешті відремонтували полікліку, ремонтують будинок культури, і все це за кошти держбюджету, виділені завдяки увазі нашого депутата

 16. Андрій Васильович один із небагатьох депутатів Верховної Ради, яких працює по справжньому для людей. Статистика відвідування Верховної Ради, участь у законопроектах, пресс-конференції всі ці офіційні данні говорять про активну роботу депутата в Раді. Крім цього вся ця діяльність має продовження на окрузі: допомога школам, ФАПАм, культурі, допомога важко хворим у лікуванні і це ще не повний список тих справ які реалізовуються не на словах, а на справді. Я, думаю, саме про це потрібно писати НЕЗАЛЕЖНОМУ ГРОМАДСЬКОМУ ПРТАЛУ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.