У Симчишина передумали виселяти хмельницький виш з шостої школи

Директор департаменту освіти і науки Хмельницької міськради Роман Миколаїв пообіцяв, що з Хмельницьким університетом управління та права буде переукладено новий договір оренди приміщень шостої школи під корпус вишу (пров. Володимирський, 12).

Про це він запевнив в інтерв’ю комунальній газеті “Проскурів”.

“ЗОШ №6 не потрібен весь корпус, а лише три аудиторії. Тому ми хочемо укласти новий договір з ХУУПом. Плануємо обладнати під навчальні класи три аудиторії, а решта корпусу залишиться у користуванні університету. У будь-якому разі готові знайти консенсус, адже переконані, що вищі навчальні заклади теж повинні розвиватись у нашому місті”, – наголосив Миколаїв.

Як писав НГП, заступник міського голови Анатолій Нестерук пропонував винести на розгляд сесії Хмельницької міської ради питання про повернення Хмельницькій спеціалізованій середній загальноосвітній школі I-III ступенів №6 навчального корпусу та спортивного майданчика (на балансі якої вони перебувають), які орендує комунальний заклад обласної ради “Хмельницький університет управління та права”.

При цьому зареєстрована електронна петиція, що зібрала 727 підписів на користь продовження оренди комунального майна ХУУПом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Нічого нового. Свободівська рать парнокопитних опускається на землю. Торгується і використовує момент як і попередники.

 2. Свободівцям вищі навчальні заклади непоотрібні. А навіщо вони?

 3. зачем майдаунам образование ? надел на голову кастрюлю – и скакать на майдане

 4. Правильне рішення.

 5. А хіба можна школярам за ліцензійними вимогами навчатись в іншому приміщенні від основної школи? Чи проб”ють двері між корпусами?

 6. Три класи – це майже один поверх з трьох орендованих ХУУП.
  Куди діти решту студентів факультету ????

 7. А нехай в школі свої кабінети дітям повіддають!!! Там не тільки три класи вийде !!! Там ще кілька орендарів можна запросити !!!!
  Просто вирішили поиметь з вузу більше бабла, а на дітей наплювати !!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.