Хмельницька міськрада хоче розірвати договір оренди з ХУУПом на приміщення шостої школи

Заступник міського голови Анатолій Нестерук пропонує винести на розгляд сесії Хмельницької міської ради питання про повернення Хмельницькій спеціалізованій середній загальноосвітній школі I-III ступенів №6 навчального корпусу та спортивного майданчика (на балансі якої вони перебувають), які орендує комунальний заклад обласної ради “Хмельницький університет управління та права”.

Про це зазначено у листі посадовця на ім’я міського голови від 2 грудня.

Віце-мер, відповідаючи на електронну петицію, вважає, що питання повернення ЗОШ №6 навчального корпусу та спортивного майданчика “є актуальним, у зв’язку зі збільшенням кількості учнів та необхідністю додаткового приміщення для їх навчання”.

Так в 2015-2016 роках навчання в СЗОШ № 6 закінчувало два 11 класи, натомість в 2016-2017 навчальному році було набрано три паралелі (1-А, 1-Б, 1-В). Загальна кількість учнів збільшилася з 585 до 653. Станом на сьогоднішній день є близько 80 заяв батьків майбутніх першокласників.

“Це свідчить про те, що із збільшенням учнів виникла потреба у збільшенні кількості класних приміщень для проведення уроків”, – зауважив Нестерук.

На його думку, також повернення навчального корпусу СЗОШ №6 дасть можливість для відкриття дошкільного навчального закладу (у якому на сьогоднішній день існує потреба), що в свою чергу розвантажить наповнюваність дошкільних закладів в центральній частині міста Хмельницького, в яких, за даними управління освіти, кількість дітей, що перебувають у черзі до дошкільного закладу, перевищує проектну потужність самого закладу.

Крім цього, у 2017 році, у разі повернення приміщення в користування школи, планується передбачити кошти на побудову нового сучасного спортивного майданчика, який дасть змогу якісно проводити заняття фізичною культурою для учнів СЗОШ № 6.

Разом з тим, після повернення навчального корпусу СЗОШ № 6 та припинення договору постійного користування будівлею від 1 жовтня 1997 року хмельницьким вишом, міська влада не виключає можливості переукладання з університетом договору оренди частини приміщення навчального корпусу на певний строк.

%d0%bf%d0%b5%d1%82%d0%b8%d1%86%d1%96%d1%8f

%d0%bf%d0%b5%d1%82%d0%b8%d1%86%d1%96%d1%8f2

Іншим листом Нестерук відмовив у задовленні елетронної петиції, авторка якої просила залишити у користуванні Хмельницького університету управління та права приміщення корпусу №2 (пров. Володимирський, 12).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. А вот интересно: за школу петиция 536 голосов, а студенты набрали 727 голосов. Какая-то мышиная возня. Мыколаив, Нестерук… А они что-то решают? Не смешите мои седые волосы. Решение уже принято главным: 536 больше, чем 727

    • Ви читати вмієте? Питання виноситься на сесію міської ради і вже депутати вирішать чи повернути навчальний корпус школі чи ні… До речі, кількість голосів тут не грає ролі, головне, що петиція набрала 500 голосів. А те, що Омелянчук піднапряг студентів і вони підписали петицію, то нічого дивного, студенти старші, просунутіші від учнів.

    • Що за маячня? Рішення таким чином не приймається.

  2. Да уж, лоханулся Черный. Не надо было хитрить.

  3. Або відкат або ГЕТЬ з приміщення!

  4. эти проблемы из-за бывших коммунистов и комсомольцев в управлении вуза. Они валят хороший вуз.

  5. ХУУП опять банкрот через премии начальства?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.