Мешканці виграли суд у забудовників, які затіяли зведення “терцешки” під вікнами багатоповерохівки

Хмельницький окружний адміністративний суд визнав незаконними та скасував містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво торговельного центру з кафе на земельній ділянці на вул. П.Мирного, 31/1, а також скасував реєстрацію ДАБІ про початок виконання будівельних робіт.

Таке рішення суд ухвалив 25 січня, тим самим, задовільнивши позов міської ради, інформує ТРК “Місто”.

Заступник завідувача юридичного відділу міськради Аліна Крамар заявила, що на вказаному місце є зареєстроване незавершене будівництво, доля якого у дозвільній документації не відображена.

За словами юриста ОСББ “Озерна” Вікторії Назаренко, у техніко-економчній документації відсутні інженерні розрахунки.

Натомість представник забудовників Андрій Сітніков заперечив аргументи позивачів, наголосивши, що таке рішення зачіпає інтереси та права приватних осіб. Згідно з майнового реєстру, ФОПи Євген Павлюк та Ігор Загородний 13 червня 2014 року зареєстрували право власності на незавершене будівництво загальною площею 399,5 кв. м на Панаса Мирного 31/1.

Як писав НГП, на початку грудня мешканці прилеглого до будмайданчика житловото будинку перекривали дорогу на знак протесту зведення торговельного центру.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Виграла суд міська рада разом з людьми.

  Мер пообіцяв, мер зробив.
  хоча ще буде апеляція.

 2. Мер красава, він за людей. Відстояв на Панаса Мирного, 31 і відстояв на Панаса Мирного, 37

 3. Хто був позивачем, той красава.

 4. Не обольщайтесь, первую инстанцию не заряжают кэшэм, потому что решение аппеляции набирает силы с момента провозглошения. Именно в Винницкий апеляционный админсуд повезут “торбу” и будет в саду ТРЦ, пока мэрия будед “касится” в Высшем админ суде, поскольку до принятия решения “вышкой” будет действовать законное решение винницкого аппеляционного админсуда

 5. В плюс к вышеизложеному. Юристам горсовета необходимо было в первом же заседании заявить ходатойство о обеспечении иска путем приостановления каких-либоработ и действий со стороны застройщика на все время слушания дела в суде. а по сему выходит горсовет обратился в суд, мэр типа молодец а решение по сути никто не выполнит, и заметьте никогда, до тех пор пока гражданское общество т.е. жильцы дома не будут реально “давать по зубам” застройщикам, мэрам и.т.д.
  P.S: реально проанализировать период времени пока МЭР кичился на этой теме до предъявления иска, мол я типа не могу вмешиваться, это не мое, и.т.д., а потом прозрел выборы то на носу нужно электорат задобрить и пошел в суды

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.