У Симчишина виділили службове житло прокурору з Держанянщини та прикордонникам

Виконавчий комітет Хмельницької міськради включив до числа службових квартиру на вул. Вокзальна, 56, якою користуватиметься начальник Деражнянського відділу Хмельницької місцевої прокуратури Павло Маслюк.

Таке рішення ухвалено 12 січня на черговому засіданні.

Таким чином, було задоволено клопотання прокуратури Хмельницької області.

Крім цього, житло надано співробітникам Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та учаснику АТО.

Довідка НГП. На 1 січня 2016 року на квартирному обліку при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради перебували 862 громадяни, які мають право на позачергове забезпечення житлом та 10342 на загальних підставах, із них 3475 сімей та одиноких громадян користуються першочерговим правом надання житла.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. І це в той час, коли пересічний громадянин (житель) України вже просто неспроможний одночасно проплатити за енергоресурси і комунальні послуги (в сумі 2,5-:-3,5 тис. грн. при значно меншій зарплаті / пенсії) та придбати хоча б саму просту (найдешевшу) їжу для себе і сім’ї (не кажучи вже про щось інше). Особливо в тяжкому стані зараз літні люди (пенсіонери), які якраз і створили те, що на даний час розкрадене (дорозкрадають залишки). А люди, неспроможні заплатити, будуть (вже є) в боргах. Постає питання – То що у неспроможних заплатити будуть за борги відбирати житло (іншу останню власність) і де ж (на що) вони будуть жити? Таким чином «післямайданна» влада по суті вже поставила під великий сумнів подальше життя (виживання) на українській землі основної частини народонаселення України та, в кінцевому розрахунку, подальше існування України, як держави, так і суспільства (культури).

 2. А чому тільки про прокуратуру написали? Цим рішенням і іншим особам виділили службове житло

  • а навіщо начальнику ДЕРАЖНЯНСЬКОГО відділу місцевої прокуратури житло в ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ–незрозуміло…. йому простіше було б жити в Деражні….

 3. Вокзальна, 56 – це будинок який будувала обласна прокуратура з житло для своїх працівників і обласна прокуратура виділила службове житло своєму працівнику. Згідно законодавства питання офіційного закріплення службового житла – це повноваження виконавчого комітету.
  так само і прикордонники. це все житло прикордонної академії.
  з цих квартир немає житла міської громади. це так зване відомче житло

  • Анонімний, не «пудріть» необізнаним мозги. Українським законодавством так чітко і конкретно і не визначено юридичний / майновий статус т.з. «службового» / «відомчого» житла, зокрема: якій категорії громадян вого повинно надаватися (є тільки положення у деяких законах); хто повинен бути його власником (держава / територіальна громада); у кого на обліку / балансі воно повинно обраховуватися; ким воно повинно обслуговуватися та т.п. (декому ця невизначеність дуже вигідна). Тому і існує можливість (дуже легко, наприклад, рішенням органу місцевого самоврядування) змінити його статус на постійне. І як результат, багато хто з нар. депутатів, суддів, прокурорів, генералів, інших «привладників» самі виписуючись з нього, прописують на цій площі своїх дітей, тещ і т.п., змінюють його статус, приватизують на тих родичів, а потім (в декларації за ними вже не рахується житло) знову отримує «службове» / «відомче» житло. Чи ви цього не знаєте? Ви згадали прикордонників, то скажіть, яку частину з нещодавно збудованого на території бувшого військового містечка артучилища житла, вони отримали? Менше 10 % чи більше? І скільки з нього було «службового» / «відомчого»? Багато ще чого можна сказати, а чи є смисл це робити у нашій “правовій” та “вільній” державі?

   • До речі, ця земельна ділянка так і не була належним чином передана територіальній громаді міста.

 4. а потім приватизує, молодці.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.