Начальник слідства хмельницької поліції, звільнений по атестації, поновнився на посаді

Колишній заступник начальника відділу поліції-начальник слідчого відділу хмельницького відділу поліції підполковник поліції Сергій Трач поновився на займаній посаді.

Про це свідчить рішення Хмельницького окружний адміністративний суд 28 грудня.

Правоохоронець оскаржив у суді рішення атестаційної комісії №6 Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, оформлене протоколом від 08 лютого 2016 року про невідповідність займаній посаді, а також наказ т.в.о. начальника ГУ Нацполіції про своє звільнення за п.5 ч.1 ст.77 закону про національну поліцію (через службову невідповідність).

Суд вважає, що рішення про призначення атестації Трача одразу ж після прийняття його на службу, відповідно до пункту 9 розділу ХІ (Прикінцеві та перехідні положення) закону про національну поліцію, без існування на те законних підстав, є протиправним.

Крім цього, суд критично оцінив протокол засідання атестаційної комісії №6, де четверо членів одностайно прогололосували за звільнення начальника слідчого відділу через службову невідповідність. Як з’ясувалося, вони керувалися негативним результатами тестування Трача на поліграфі і негативною інформацією про нього з відкритих джерел та ЗМІ.

При цьому, до уваги не були взяті результати тестування позивача на знання законодавчої бази та на загальні здібності і навички (набрав 39 із 60 балів).

Окремо у судах підполковник поліції Сергій Трач домігся скасування наказу начальника обласної поліції, яким було застосовано дисциплінарне стягнення за факт корупції серед підлеглих.

Більше того Хмельницький окружний адміністративний суд стягнув з ГУ Нацполіції в області на користь позивача частину середньомісячного грошового забезпечення за час вимушеного прогулу на суму 46 тис. 545 грн. 48 коп.

Як писав НГП, 3 жовтня 2016 року начальник хмельницького міськвідділу поліції Валерій Онісьєв, якого було звільнено за підсумками атестації, поновився на займаній посаді.

7 грудня Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області програло апеляційний суд у Вінниці у “справі Онісьєва”.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. Всі слідаки надзвичайно низької кваліфікації, оскільки дрібні “справи” розслідують роками. Навіщо потрібний у поліції цей очільник. Нехай йде в АТО керувати.

  2. НУ ВСЕ “І ЩУКУ КИНУЛИ У РІЧКУ”, ТРАЧ ГОЛОВНИЙ СЛІДАК, ХА ГОТОВТЕ БАЬЛО, ЗАРАЗ КРМПЕНСУВАТИ ПОЧНЕ, КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ ЗНОВУ ФАБРИКУВАТИМЕ, ” СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ СУДДЯМ !”, ЩО Б ВИ ПОВИЗДИХАЛИ.

  3. Тоді навіщо ця реформа була? Коли суд має “особое мнение”? Провалив тест на знання законодавства і все, допобачення! А з діючим що робити?

  4. палоплгрлорлдюо

  5. хабарник

  6. Або суд, або Аваков з посади

  7. НАХРІНА ТАКА РЕФОРМА, КОЛИ ВЖЕ ТАКИХ КОРУПЦІОНЕРІВ ЯК ТРАЧ І АНІСЄВ ПОНОВИЛИ НА РОБОТІ, СТИДОБИСЬКО. АВАКОВ ГНИДА, ЯК І ЙОГО ПРИХВОСТНІ

  8. Проснулась жена Сереги,понюхала его портянки и аж заколдобилась.Неужели ему сново на работу?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.